3-plameňové stropné LED svietidlo Vince v bielej

Tento výnimočný výrobok dá sa zaobstarať práve tu na našich stránkach zaradený v kategórii stropné svietidlá! Preskúmajte kvalitné produkty z... viac informácií »
3-plameňové stropné LED svietidlo
Značka: Arcchio
129,90 EUR159,90 EUR Zľava -18%
Overiť dostupnosť »
Tento výnimočný výrobok dá sa zaobstarať práve tu na našich stránkach zaradený v kategórii stropné svietidlá! Preskúmajte kvalitné produkty z...

Tento výnimočný výrobok dá sa zaobstarať práve tu na našich stránkach zaradený v kategórii stropné svietidlá! Preskúmajte kvalitné produkty z tejto populárnej kategórie za super ceny! Možno ale hľadáte niečo iné, nebojte, v ponuke toho máme viac! Preskúmajte u nás ďalší tovar od dodávateľa Arcchio. Ich zoznam nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Značka Arcchio vám môže poskytnúť vynikajúci tovar. A to je ešte len začiatok!
Hranatá stropná LED lampa Vince s bielym povrchom a nastaviteľnými prvkami Podlhovastá stropná LED lampa Vince s tromi žiarovkami LED GU10 je vhodná na veľa účelov a poskytuje primeranú mieru svetlosti. Vnútornú časť žiarovky je možné aj otáčať, takže orientáciu svetla môžete kedykoľvek zmeniť. Mimoriadne nadčasový vzhľad jej dodáva biely lak na kovovom ráme. – s kvalitnou rýchloupínacou svorkou, ktorá sa neskrutkuje (dlhá životnosť, bezpečný pružinový mechanizmus, pre ktorý nepotrebujete náradie)

Akčný produkt 3-plameňové stropné LED svietidlo Vince v bielej od známej spoločnosti Arcchio máte možnosť získať zrovna extra so zľavou! Na našich stránkach za 129,90 EUR.