Anglepoise 90 Mini Mini stolná LED lampa, čierna

LED stolová lampa 90 Mini Mini s pripojovacím káblom USB Stolná lampa 90 Mini Mini LED je výrazne menšia ako iné stolové žiarovky Anglepoise® a dá... viac informácií »
Anglepoise 90 Mini Mini stolná LED
Značka: Anglepoise
139,90 EUR
Overiť dostupnosť »
LED stolová lampa 90 Mini Mini s pripojovacím káblom USB Stolná lampa 90 Mini Mini LED je výrazne menšia ako iné stolové žiarovky Anglepoise® a dá...

LED stolová lampa 90 Mini Mini s pripojovacím káblom USB Stolná lampa 90 Mini Mini LED je výrazne menšia ako iné stolové žiarovky Anglepoise® a dá sa používať veľmi flexibilne, v neposlednom rade preto, že je dodávaná s USB káblom, a preto je možné ju okrem pripojenia k notebooku pripojiť aj k notebooku zásuvku je možné pripojiť, ak v blízkosti nie je žiadna zásuvka. Je nástupcom populárneho modelu 90 zo 70. rokov a má rovnaké prvky výbavy – 360 ° otočné tienidlo na lampu a pružné kĺby, takže predstavuje individuálne osvetlenie pre každú miestnosť a každú potrebu. Stolová lampa 90 Mini Mini z hliníka stojí bezpečne na pracovnom stole, nočnom stolíku alebo na mnohých ďalších miestach, kde je potrebné variabilne nastaviteľné osvetlenie vďaka liatinovej základni s hliníkovým krytom. Je vybavený stmievateľným LED modulom s teplou bielou farba svetla a dodáva sa s napájacím zdrojom. Zapína sa a vypína a stlmuje pomocou spínača integrovaného v hlave žiarovky.
Tento najpredávanejší výrobok môžete nájsť jednoducho tu a teraz na našich stránkach v známej rubrike stolové lampy! Teraz si môžete zaobstarať ešte ďalšie produkty v spomínanej kategórii za outletovú cenu! Nebojte, máme toho viac, pozrite sa tiež na ďalší kvalitný tovar značky Anglepoise. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento kvalitný tovar Anglepoise 90 Mini Mini stolná LED lampa, čierna od výrobcu s dlhoročnou tradíciou Anglepoise je možné ľahko získať aktuálne v našej ponuke za priaznivú cenu! Ponuka od 139,90 EUR.