Anglepoise Original 1227 Brass závesná lampa sivá

Originálne 1227 mosadzné závesné svietidlo s ozdobnými mosadznými akcentmi Závesná lampa Original 1227 Brass sa vyznačuje tradičným tienidlo na... viac informácií »
Anglepoise Original 1227 Brass
Značka: Anglepoise
139,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Originálne 1227 mosadzné závesné svietidlo s ozdobnými mosadznými akcentmi Závesná lampa Original 1227 Brass sa vyznačuje tradičným tienidlo na...

Originálne 1227 mosadzné závesné svietidlo s ozdobnými mosadznými akcentmi Závesná lampa Original 1227 Brass sa vyznačuje tradičným tienidlo na lampu v Anglepoise®, ktoré sa tiež objavuje v stolných a nástenných svietidlách v sérii. Strieška z leštenej mosadze je nápadným kontrastom k maľovanej v jemnej farebnej tienidlo na lampu. Závesné svietidlo, ktoré jednotlivo, vo dvojiciach alebo v skupine poskytuje nielen atmosférický svetelný výkon smerujúci nadol, ale tiež účinne podčiarkuje priemyselný štýl zariadenia. Pletený textilný kábel dotvára štýlový dojem. Závesná lampa založená na originálnom Anglepoise®, ktorý vytvoril anglický priemyselný dizajnér Gorge Carwardine (1887-1948). Výnimočný a žiadaný kus Anglepoise Original 1227 Brass závesná lampa je dostupný jednoducho tu na webe v sekcii závesné svietidlá! Preskúmajte úplne nové produkty zo spomínanej sekcie za skvelú cenu! Populárna značka medzi zákazníkmi Anglepoise svojim zákazníkom ponúka vynikajúci sortiment. Náš sortiment je ale široký, u nás totiž nájdete ďalšie skvelé produkty značky Anglepoise. Nájdete ich nižšie na tejto stránke.

Veľa žiadaný produkt Anglepoise Original 1227 Brass závesná lampa sivá od skvelého a známeho výrobcu Anglepoise je k dostaniu tu teraz práve za priaznivú cenu. Práve teraz len za 139,90 EUR.