Anglepoise Original 1227 Giant stojaca lampa modrá

Veľmi vysoká LED stojaca lampa Original 1227 Giant – flexibilne nastaviteľná S maximálnou nastaviteľnou výškou 270 cm je stojaca LED lampa Original... viac informácií »
Anglepoise Original 1227 Giant
Značka: Anglepoise
3 999,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Veľmi vysoká LED stojaca lampa Original 1227 Giant – flexibilne nastaviteľná S maximálnou nastaviteľnou výškou 270 cm je stojaca LED lampa Original...

Veľmi vysoká LED stojaca lampa Original 1227 Giant – flexibilne nastaviteľná S maximálnou nastaviteľnou výškou 270 cm je stojaca LED lampa Original 1227 plne v súlade so svojím názvom „Giant“. Nastaviť sa dá výškovo alebo horizontálne podľa individuálnych potrieb, aby svetlo svietilo vždy tam, kde je to potrebné. Táto verzia bola navrhnutá v roku 2005 ako pocta slávnemu spisovateľovi múzea Roalda Dahla, ktorý vo svojej kancelárii používal Anglepoise®. Rovnako ako originálny dizajn, ktorý vyvinul britský priemyselný dizajnér George Carwardine v tridsiatych rokoch minulého storočia, vyznačuje sa konštantným pružinovým mechanizmom typickým pre Anglepoise®, vďaka čomu je tento neobvyklý a ikonický svetelný zdroj taký variabilný. Vzhľad napodobňuje vlastnosti ľudského svalu. Tento veľmi žiadaný produkt Anglepoise Original 1227 Giant stojaca lampa modrá obstaráte bezprostredne tu na našom webe v kategórii stojacie lampy! Vyberte si ešte podobné produkty z tejto kateógrie za skvelú cenu. Tým ale naša ponuka nekončí, máme toho viac! Máme v ponuke ďalšie kvalitné produkty značky Anglepoise. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke.

Výnimočný a žiadaný produkt Anglepoise Original 1227 Giant stojaca lampa modrá od značky s dlhou tradíciou Anglepoise jednoducho nájdete momentálne trvalo výhodne! Teraz nakúpite za 3 999,90 EUR.