Anglepoise Original 1227 Giant stojaca lampa žltá

Unikátny a obľúbený výrobok môžete zohnať jednoducho tu na našom webe v známej kategórii stojacie lampy. Teraz si môžete vybrať iné produkty v... viac informácií »
Anglepoise Original 1227 Giant stojaca lampa
Značka: Anglepoise
3 999,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Unikátny a obľúbený výrobok môžete zohnať jednoducho tu na našom webe v známej kategórii stojacie lampy. Teraz si môžete vybrať iné produkty v...

Unikátny a obľúbený výrobok môžete zohnať jednoducho tu na našom webe v známej kategórii stojacie lampy. Teraz si môžete vybrať iné produkty v spomínanej kategórii v bezva akcii! Populárny dodávateľ Anglepoise dlhodobo predáva veľmi kvalitné produkty. Nové kúsky každý deň. Možno hľadáte niečo iné, náš sortiment je široký. Mrknite tiež na viac vybraných výrobkov od dodávateľa Anglepoise. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.
Veľmi vysoká LED stojaca lampa Original 1227 Giant – flexibilne nastaviteľná S maximálnou nastaviteľnou výškou 270 cm je stojaca LED lampa Original 1227 plne v súlade so svojím názvom „Giant“. Nastaviť sa dá výškovo alebo horizontálne podľa individuálnych potrieb, aby svetlo svietilo vždy tam, kde je to potrebné. Táto verzia bola navrhnutá v roku 2005 ako pocta slávnemu spisovateľovi múzea Roalda Dahla, ktorý vo svojej kancelárii používal Anglepoise®. Rovnako ako originálny dizajn, ktorý vyvinul britský priemyselný dizajnér George Carwardine v tridsiatych rokoch minulého storočia, vyznačuje sa konštantným pružinovým mechanizmom typickým pre Anglepoise®, vďaka čomu je tento neobvyklý a ikonický svetelný zdroj taký variabilný. Vzhľad napodobňuje vlastnosti ľudského svalu.

Tento vynikajúci kus Anglepoise Original 1227 Giant stojaca lampa žltá od známeho výrobcu Anglepoise dostanete u nás vo výhodnej akcii! Stojí teraz u nás 3 999,90 EUR.