Anglepoise Original 1227 Giant svietidlo biele

Veľké, veľmi kĺbové nástenné LED svietidlo Original 1227 Giant LED nástenné svietidlo Original 1227 Giant je približne trikrát väčšie ako... viac informácií »
Anglepoise Original 1227 Giant
Značka: Anglepoise
3 999,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Veľké, veľmi kĺbové nástenné LED svietidlo Original 1227 Giant LED nástenné svietidlo Original 1227 Giant je približne trikrát väčšie ako...

Veľké, veľmi kĺbové nástenné LED svietidlo Original 1227 Giant LED nástenné svietidlo Original 1227 Giant je približne trikrát väčšie ako Original 1227 a vďaka dlhému, flexibilne nastaviteľnému ramenu poskytuje mimoriadne individuálne definovateľnú orientáciu, takže ho možno použiť ako zdroj svetla na mnoho použití. Ak osvetlenie nie je potrebné, môžete ho jednoducho sklopiť k stene. Na úplné využitie možností tejto ideálnej pracovnej lampy teda nepotrebujete veľkú miestnosť. – Vybavený mechanizmom s konštantnou Anglepoise® Súčasťou balenia je LED svetelný zdroj E27. Môžu sa použiť žiarovky E27 tried energetickej účinnosti A ++ – E (max. 60 W halogén). Táto žiarovka vyvinutá v roku 2016 bola založená na originálnom dizajne Georga Carwardina, ktorý v 30. rokoch vytvoril legendárnu pracovnú lampu Anglepoise, ktorá sa so svojimi špeciálnymi funkciami stala predchodcom pružinových žiaroviek. Carwardine bol profesiou automobilového inžiniera a špecializoval sa na vývoj tlmičov, až kým svoje vedomosti nevyužil na vývoj špeciálneho pružinového systému Anglepoise, ktorý si dal patentovať v roku 1932.
Kvalitný produkt Anglepoise Original 1227 Giant svietidlo získate bez problémov tu na webe v populárnej rubrike nástenné svietidlá. Nájdite si podobné produkty z tejto obľúbenej rubriky z pohodlia domova! V očiach zákazníkov populárny výrobca Anglepoise pre svojich zákazníkov poskytuje prémiové výrobky Ale to nie je koniec našej ponuky, naša ponuka je široká. Preskúmajte u nás taky ďalší skvelý tovar od značky Anglepoise. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Exkluzívny kus Anglepoise Original 1227 Giant svietidlo biele od známeho dodávateľa Anglepoise možno nájsť aktuálne v našej ponuke za výpredajovú cenu. Teraz si môžete kúpiť za 3 999,90 EUR.