Anglepoise Original 1227 Giant svietidlo, čierne

Veľké, veľmi kĺbové nástenné LED svietidlo Original 1227 Giant LED nástenné svietidlo Original 1227 Giant je približne trikrát väčšie ako... viac informácií »
Anglepoise Original 1227 Giant
Značka: Anglepoise
3 999,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Veľké, veľmi kĺbové nástenné LED svietidlo Original 1227 Giant LED nástenné svietidlo Original 1227 Giant je približne trikrát väčšie ako...

Veľké, veľmi kĺbové nástenné LED svietidlo Original 1227 Giant LED nástenné svietidlo Original 1227 Giant je približne trikrát väčšie ako Original 1227 a vďaka dlhému, flexibilne nastaviteľnému ramenu poskytuje mimoriadne individuálne definovateľnú orientáciu, takže ho možno použiť ako zdroj svetla na mnoho použití. Ak osvetlenie nie je potrebné, môžete ho jednoducho sklopiť k stene. Na úplné využitie možností tejto ideálnej pracovnej lampy teda nepotrebujete veľkú miestnosť. – Vybavený mechanizmom s konštantnou Anglepoise® Súčasťou balenia je LED svetelný zdroj E27. Môžu sa použiť žiarovky E27 tried energetickej účinnosti A ++ – E (max. 60 W halogén). Táto žiarovka vyvinutá v roku 2016 bola založená na originálnom dizajne Georga Carwardina, ktorý v 30. rokoch vytvoril legendárnu pracovnú lampu Anglepoise, ktorá sa so svojimi špeciálnymi funkciami stala predchodcom pružinových žiaroviek. Carwardine bol profesiou automobilového inžiniera a špecializoval sa na vývoj tlmičov, až kým svoje vedomosti nevyužil na vývoj špeciálneho pružinového systému Anglepoise, ktorý si dal patentovať v roku 1932.
Lacný tovar Anglepoise Original 1227 Giant svietidlo, čierne ide zohnať jednoducho tu na našich stránkach zaradený v rubrike nástenné svietidlá. Teraz môžete nájsť úplne nové výrobky z tejto kateógrie vo výhodnej akcii!

Neodolateľný produkt Anglepoise Original 1227 Giant svietidlo, čierne od spoločnosti so zárukou kvality Anglepoise môžete zaobstarať práve teraz u nás extra výhodne! Výhodne za super cenu 3 999,90 EUR.