Anglepoise Original 1227 Mini kĺbová lampa čierna

LED nástenné svietidlo Original 1227 s pohodlným kĺbovým ramenom Toto LED nástenné svietidlo, založené na pôvodnom dizajne Georga Carwardina... viac informácií »
Anglepoise Original 1227 Mini kĺbová
Značka: Anglepoise
259,90 EUR
Overiť dostupnosť »
LED nástenné svietidlo Original 1227 s pohodlným kĺbovým ramenom Toto LED nástenné svietidlo, založené na pôvodnom dizajne Georga Carwardina...

LED nástenné svietidlo Original 1227 s pohodlným kĺbovým ramenom Toto LED nástenné svietidlo, založené na pôvodnom dizajne Georga Carwardina (1887-1948), bolo uvedené na trh v roku 2015. Jednoducho sa priskrutkuje na stenu. Integrované kĺbové rameno umožňuje presné vyrovnanie svetla. Ak svietidlo nie je potrebné, je možné ho pre úsporu miesta sklopiť o stenu. Originálne nástenné svietidlo LED 1227 sa vyznačuje klasickým priemyselným dizajnom a vysokou funkčnosťou. George Carwardine bol v skutočnosti povolaním automobilový inžinier, ktorý sa špecializoval na dizajn systémov zavesenia vozidiel. Napadlo ho, aby svoje vedomosti využil na vývoj špeciálnej pracovnej lampy a na jej vybavenie špeciálnymi pružinami, ktoré pôsobia ako svaly ľudskej ruky. Tak vznikla pracovná Anglepoise®, ktorú si nechal patentovať v roku 1932. Stal sa priekopníkom v oblasti pružinových svetiel. Nástenné svietidlo Original 1227 je dodávané vrátane LED svietidla s päticou E14. Na zabezpečenie optimálneho vyváženia sa môžu používať iba svetelné zdroje LED s hmotnosťou od 25 do 45 g. Tento kvalitný a lacný produkt ide kúpiť práve na našom webe v obľúbenej kategórii nástenné svietidlá. Teraz kúpite obľúbené produkty v spomínanej sekcii za super peniaze!

Obľúbený a akčný kus Anglepoise Original 1227 Mini kĺbová lampa čierna od spoločnosti s dlhoročnou tradíciou Anglepoise môžete pohodlne kúpiť zrovna za výhodné peniaze! V súčasnosti za cenu 259,90 EUR.