Anglepoise Original 1227 svietidlo biele

Nástenné svietidlo Original 1227 - doplnkové osvetlenie s priemyselným šarmom Chrómované akcenty a opletený textilný kábel dodávajú retro... viac informácií »
Anglepoise Original 1227 svietidlo
Značka: Anglepoise
159,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Nástenné svietidlo Original 1227 - doplnkové osvetlenie s priemyselným šarmom Chrómované akcenty a opletený textilný kábel dodávajú retro...

Nástenné svietidlo Original 1227 – doplnkové osvetlenie s priemyselným šarmom Chrómované akcenty a opletený textilný kábel dodávajú retro charakteru nástennej lampy Original 1227 moderný nádych. tienidlo na lampu Original 1227 je možné pohodlne otočiť, aby bolo možné svetlo vždy nasmerovať tam, kam je to potrebné. Umiestnené jednotlivo alebo vo dvojiciach, napr. B. napravo a naľavo od manželskej postele v spálni sa táto krásna lampa stáva pútačom pozornosti, najmä v kombinácii s dizajnom priemyselného domu. Originálna nástenná lampa 1227 je na trhu od roku 2012, ale jej populárny produkt Anglepoise-Design® existuje oveľa dlhšie, presnejšie od doby, keď anglický priemyselný dizajnér George Carwardine vytvoril v roku 1930 mimoriadne flexibilné nastaviteľné pracovné Anglepoise. sa stal predchodcom mnohých pružinových žiaroviek. – Vybavený spínačom na spodnom okraji nástenného držiaka Unikátny a žiadaný výrobok Anglepoise Original 1227 svietidlo máte možnosť získať bez problémov na našom webe v obľúbenej rubrike nástenné svietidlá. Pozrite sa na akčné produkty z tejto obľúbenej sekcie za výhodné peniaze.

Exkluzívny výrobok Anglepoise Original 1227 svietidlo biele od značky s dlhou tradíciou Anglepoise získajte v našej online ponuke za výhodné peniaze! Na našej stránke za 159,90 EUR.