Anglepoise Original 1227 závesná lampa sivá

Originálne 1227 závesné svietidlo s opleteným káblom Závesné svietidlo Original 1227 sa vyznačuje priemyselným vzhľadom v tradičnom štýle... viac informácií »
Anglepoise Original 1227 závesná
Značka: Anglepoise
109,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Originálne 1227 závesné svietidlo s opleteným káblom Závesné svietidlo Original 1227 sa vyznačuje priemyselným vzhľadom v tradičnom štýle...

Originálne 1227 závesné svietidlo s opleteným káblom Závesné svietidlo Original 1227 sa vyznačuje priemyselným vzhľadom v tradičnom štýle Anglepoise® s atraktívne navrhnutým oceľovým tienidlom. Závesné svietidlo vyrobené v roku 2012 opticky vychádza z pôvodného dizajnu Anglepoise®, ktorý vytvoril George Carwardine v 30. rokoch 20. storočia, keď konštruktér, ktorý v skutočnosti pracoval ako priemyselný dizajnér v automobilovom priemysle, vytvoril prvú pracovnú lampu Anglepoise® . Závesné svietidlo Original 1227, ktoré vyzerá veľmi pôsobivo ako solitér a poskytuje okolité osvetlenie, ktoré svieti priamo nadol, je možné umiestniť aj do radu alebo do skupiny. Ideálny zdroj svetla napríklad pre byty zariadené v priemyselnom štýle. Tento kvalitný a žiadaný kus Anglepoise Original 1227 závesná lampa sivá možno získať taktiež tu a teraz na našom webe v obľúbenej sekcii závesné svietidlá! Mrknite na iné výrobky z tejto populárnej sekcie jednoducho online!

Tento žiadaný produkt Anglepoise Original 1227 závesná lampa sivá od známej značky Anglepoise je možné nakúpiť aktuálne na webe stále výhodne! Stojí teraz u nás 109,90 EUR.