Anglepoise Type 75 Giant stojaca lampa červená

Tento obľúbený produkt ide zohnať ľahko tu a teraz na našich stránkach v obľúbenej kategórii stojacie lampy! Získajte nové produkty z tejto... viac informácií »
Anglepoise Type 75 Giant
Značka: Anglepoise
3 999,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Tento obľúbený produkt ide zohnať ľahko tu a teraz na našich stránkach v obľúbenej kategórii stojacie lampy! Získajte nové produkty z tejto...

Tento obľúbený produkt ide zohnať ľahko tu a teraz na našich stránkach v obľúbenej kategórii stojacie lampy! Získajte nové produkty z tejto populárnej rubriky vo výhodnej akcii! Populárny výrobca medzi zákazníkmi Anglepoise svojim zákazníkom ponúka skvelý sortiment Ponuku denne aktualizujeme a rozširujeme. Tým ale však naša ponuka nekončí, u nás vám ponúkneme viac. Preskúmajte u nás viac kvalitných produktov od značky Anglepoise. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.
LED stojaca lampa Type 75 Giant – dizajn navrhol Sir Kenneth Grange Stojaca lampa Type 75 Giant LED je pozoruhodnou modernou alternatívou ku svietidlu Original 1227. Stojaca lampa, uvedená na trh v roku 2016, ktorú vytvoril priemyselný dizajnér Sir Kenneth Grange, ktorý je dizajnérskym riaditeľom spoločnosti Anglepoise® od roku 2003, zaujme nielen svojimi rozmanitými možnosťami nastavenia, ale aj veľmi príťažlivým vzhľadom. Zatiaľ čo základný dizajn od Grangea vyzerá dosť nadčasovo, implementácia slávneho návrhára Paula Smitha do edície 1 s letnými farbami je veľmi moderná. Stojaca lampa, ktorú je možné kombinovať so širokou škálou štýlov vybavenia. Podlahová lampa Original 1227 Giant, vybavená pohodlným mechanizmom konštantnej pružiny pracovného svetla Anglepoise® vyvinutým priemyselným dizajnérom Georgom Carwardineom v roku 1930, ktorého pružiny napodobňujú činnosť svalov ľudskej paže a poskytujú tak neuveriteľnú mobilitu, sa rýchlo stáva nepostrádateľným spoločníkom každodenného života. Pred nástupom do spoločnosti Anglepoise® bol Sir Kenneth Grange už známy tým, že navrhoval výrobky každodennej potreby, ako sú zapaľovače, holiace strojčeky, písacie potreby a fotoaparáty pre známe spoločnosti ako Wilkinson, Parker a Kodak. Navrhol tiež exteriér anglického vlaku InterCity 125.

Tento veľmi obľúbený produkt Anglepoise Type 75 Giant stojaca lampa červená od známeho výrobcu Anglepoise pohodlne získate u nás trvalo výhodne! Na zohnanie práve v akcii za 3 999,90 EUR.