Anglepoise Type 75 Mini nástenné s ramenom biela

Tento obľúbený produkt Anglepoise Type 75 Mini nástenné s obstaráte ľahko tu na našom webe v známej rubrike nástenné svietidlá! Teraz si môžete... viac informácií »
Anglepoise Type 75 Mini nástenné s
Značka: Anglepoise
239,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Tento obľúbený produkt Anglepoise Type 75 Mini nástenné s obstaráte ľahko tu na našom webe v známej rubrike nástenné svietidlá! Teraz si môžete...

Tento obľúbený produkt Anglepoise Type 75 Mini nástenné s obstaráte ľahko tu na našom webe v známej rubrike nástenné svietidlá! Teraz si môžete zaobstarať ešte ostatné produkty z tejto populárnej kategórie za outletovú cenu! Typ 75 Mini: praktické LED nástenné svetlo s mechanizmom konštantnej Anglepoise® S touto pracovnou lampou, ktorá bola navrhnutá na princípe priekopníka všetkých pružinových žiaroviek, legendárnej pracovnej Anglepoise® z roku 1930, navrhol Sir Kenneth Grange pohodlný a priestorovo úsporný dávkovač svetla, ktorý je možné sklopiť na stenu. po použití. Integrované kĺbové rameno poskytuje žiarovke optimálnu pohyblivosť a rovnováhu a umožňuje umiestnenie svetla podľa potreby. Typ 75 Mini je tak nepostrádateľným každodenným doplnkom do domácnosti i do práce. Súčasťou je LED svetelný zdroj (pätica E14). Poznámka: Na udržanie dokonalého vyváženia musí byť hmotnosť použitého svetelného zdroja medzi 25 – 45 g. Kenneth Grange, hlavný dizajnér spoločnosti Anglepoise od roku 2003, je skutočným všestranným používateľom. Už navrhol mnoho produktov, ktoré prirodzene sprevádzajú náš každodenný život, a pracoval pre značkových výrobcov ako napr B. Kodak, Wilkinson, Parker a Kenwood. Vonkajší dizajn anglického vlaku InterCity 125, najnovšie London Black Taxi a poštová schránka Royal Mail sú tiež z jeho pera. V roku 2016 bol víťazom London Design Medal.

Tento veľmi obľúbený tovar Anglepoise Type 75 Mini nástenné s ramenom biela od značky s tradíciou a dobrou povesťou Anglepoise pohodlne nakúpite bezpečne online trvalo výhodne! Teraz za akčnú cenu 239,90 EUR.