Anglepoise Type 75 Mini nástenné s ramenom, sivá

Typ 75 Mini: praktické LED nástenné svetlo s mechanizmom konštantnej Anglepoise® S touto pracovnou lampou, ktorá bola navrhnutá na princípe... viac informácií »
Anglepoise Type 75 Mini nástenné
Značka: Anglepoise
239,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Typ 75 Mini: praktické LED nástenné svetlo s mechanizmom konštantnej Anglepoise® S touto pracovnou lampou, ktorá bola navrhnutá na princípe...

Typ 75 Mini: praktické LED nástenné svetlo s mechanizmom konštantnej Anglepoise® S touto pracovnou lampou, ktorá bola navrhnutá na princípe priekopníka všetkých pružinových žiaroviek, legendárnej pracovnej Anglepoise® z roku 1930, navrhol Sir Kenneth Grange pohodlný a priestorovo úsporný dávkovač svetla, ktorý je možné sklopiť na stenu. po použití. Integrované kĺbové rameno poskytuje žiarovke optimálnu pohyblivosť a rovnováhu a umožňuje umiestnenie svetla podľa potreby. Typ 75 Mini je tak nepostrádateľným každodenným doplnkom do domácnosti i do práce. Súčasťou je LED svetelný zdroj (pätica E14). Poznámka: Na udržanie dokonalého vyváženia musí byť hmotnosť použitého svetelného zdroja medzi 25 – 45 g. Kenneth Grange, hlavný dizajnér spoločnosti Anglepoise od roku 2003, je skutočným všestranným používateľom. Už navrhol mnoho produktov, ktoré prirodzene sprevádzajú náš každodenný život, a pracoval pre značkových výrobcov ako napr B. Kodak, Wilkinson, Parker a Kenwood. Vonkajší dizajn anglického vlaku InterCity 125, najnovšie London Black Taxi a poštová schránka Royal Mail sú tiež z jeho pera. V roku 2016 bol víťazom London Design Medal. Tento kvalitný a lacný produkt Anglepoise Type 75 Mini nástenné máte možnosť získať tiež tu u nás zaradený v kategórii nástenné svietidlá. Teraz získate akčné produkty z našej rubriky na pár kliknutí! Známa značka Anglepoise dodáva svojim zákazníkom top výrobky Ponuku denne aktualizujeme a rozširujeme!

Tento lacný produkt Anglepoise Type 75 Mini nástenné s ramenom, sivá od výrobcu s dobrým menom Anglepoise je možné zaobstarať dnes vo výhodnej akcii! V súčasnosti v predaji od 239,90 EUR.