Anglepoise Type 75 nástenné svietidlo čierne

Nadčasovo krásne navrhnuté nástenné svietidlo Typ 75 Nástenné svietidlo Type 75 žiari nadčasovým dekoratívnym dizajnom, ktorého autorom je Sir... viac informácií »
Anglepoise Type 75 nástenné
Značka: Anglepoise
139,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Nadčasovo krásne navrhnuté nástenné svietidlo Typ 75 Nástenné svietidlo Type 75 žiari nadčasovým dekoratívnym dizajnom, ktorého autorom je Sir...

Nadčasovo krásne navrhnuté nástenné svietidlo Typ 75 Nástenné svietidlo Type 75 žiari nadčasovým dekoratívnym dizajnom, ktorého autorom je Sir Kenneth Grange, priemyselný dizajnér, ktorý je hlavným dizajnérom spoločnosti Anglepoise od roku 2003 a je už desaťročia známym optimálnym dizajnom predmetov každodennej potreby. Pracoval už s mnohými známymi spoločnosťami, ako napr B. Parker, Kodak a Wilkinson spoločne a vytvorili produkty, ako sú písacie potreby, fotoaparáty, žiletky atď. S nástennou lampou Type 75 sa mu tiež podarilo urobiť z každodenného predmetu, ako je napríklad lampa, niečo výnimočné. Nástenné svietidlo vyzerá veľmi dekoratívne jednotlivo alebo v pároch a poskytuje vyvážené dodatočné osvetlenie. Vypínač pre zapnutie a vypnutie je umiestnený na nástennom držiaku. Veľa obľúbený kus Anglepoise Type 75 nástenné svietidlo je k dispozícii bezstarostne tu na našich stránkach v populárnej kateogrii nástenné svietidlá. Zaobstarajte si zľavnené výrobky z našej rubriky za rozumné peniaze! Nebojte sa, máme toho pre vás viac, preskúmajte u nás ďalšie skvelé kúsky značky Anglepoise. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu . Táto značka Anglepoise svojim zákazníkom ponúka vysoko kvalitný sortiment Obľúbené kúsky sa u nás dlho neohrejú!

Kvalitný a žiadaný produkt Anglepoise Type 75 nástenné svietidlo čierne od výrobcu so zárukou kvality Anglepoise je možné kúpiť online za neuveriteľne výhodnú cenu! Výhodne za super cenu 139,90 EUR.