Anglepoise Type 75 stojaca lampa alpská biela

Nastaviteľné stojaca lampa Typ 75 - súčasťou je LED svetelný zdroj LED stojaca lampa typu 75 poskytuje ideálne svetlo na čítanie, pretože je možné... viac informácií »
Anglepoise Type 75 stojaca lampa alpská
Značka: Anglepoise
329,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Nastaviteľné stojaca lampa Typ 75 - súčasťou je LED svetelný zdroj LED stojaca lampa typu 75 poskytuje ideálne svetlo na čítanie, pretože je možné...

Nastaviteľné stojaca lampa Typ 75 – súčasťou je LED svetelný zdroj LED stojaca lampa typu 75 poskytuje ideálne svetlo na čítanie, pretože je možné ju nastaviť jedinečným spôsobom vďaka technológii konštantnej pružiny Anglepoise®. Vďaka tejto technológii možno rameno lampy pohybovať tak flexibilne, ako to robia svaly v ľudskej ruke. Elegantný, klasický vzhľad robí z stojaca lampa Type 75 zariaďovací doplnok, ktorý z hľadiska vzhľadu a funkčnosti nenecháva nič potrebné, a navyše ladí s mnohými štýlmi vybavenia. Pre dokonalé vyváženie stojaca lampa sa odporúča používať žiarovky s hmotnosťou od 25 do 60 g. LED svetelný zdroj je súčasťou dodávky. – navrhol Sir Kenneth Grange, známy priemyselný dizajnér a dizajnérsky riaditeľ spoločnosti Anglepoise® od roku 2003 Kvalitný a žiadaný tovar Anglepoise Type 75 stojaca lampa alpská biela získate taktiež tu na webe v populárnej kateogrii stojacie lampy. Preskúmajte zľavnené produkty z tejto sekcie vo výpredajovej akcii. Tým ale však naša ponuka nekončí, máme toho viac! Máme v ponuke však viac kvalitného tovaru od značky Anglepoise. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Dizajnový produkt Anglepoise Type 75 stojaca lampa alpská biela značky Anglepoise pohodlne zoženiete momentálne na webe za akčnú cenu. Výhodná ponuka za skvelú cenu 329,90 EUR.