Anglepoise Type 75 stojaca lampa bridlicovo-sivá

Nastaviteľné stojaca lampa Typ 75 - súčasťou je LED svetelný zdroj LED stojaca lampa typu 75 poskytuje ideálne svetlo na čítanie, pretože je možné... viac informácií »
Anglepoise Type 75 stojaca lampa
Značka: Anglepoise
329,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Nastaviteľné stojaca lampa Typ 75 - súčasťou je LED svetelný zdroj LED stojaca lampa typu 75 poskytuje ideálne svetlo na čítanie, pretože je možné...

Nastaviteľné stojaca lampa Typ 75 – súčasťou je LED svetelný zdroj LED stojaca lampa typu 75 poskytuje ideálne svetlo na čítanie, pretože je možné ju nastaviť jedinečným spôsobom vďaka technológii konštantnej pružiny Anglepoise®. Vďaka tejto technológii možno rameno lampy pohybovať tak flexibilne, ako to robia svaly v ľudskej ruke. Elegantný, klasický vzhľad robí z stojaca lampa Type 75 zariaďovací doplnok, ktorý z hľadiska vzhľadu a funkčnosti nenecháva nič potrebné, a navyše ladí s mnohými štýlmi vybavenia. Pre dokonalé vyváženie stojaca lampa sa odporúča používať žiarovky s hmotnosťou od 25 do 60 g. LED svetelný zdroj je súčasťou dodávky. – navrhol Sir Kenneth Grange, známy priemyselný dizajnér a dizajnérsky riaditeľ spoločnosti Anglepoise® od roku 2003 Veľa žiadaný produkt nájdete aktuálne tu na našich stránkach v obľúbenej rubrike stojacie lampy. Vyhľadajte si úplne nové kusy z tejto kateógrie vo výhodnej akcii!

Kvalitný a veľmi žiadaný produkt Anglepoise Type 75 stojaca lampa bridlicovo-sivá od nášho výrobcu Anglepoise získate momentálne na webe za výborné peniaze. Momentálne v akcii za 329,90 EUR.