Anglepoise Type 75 stojaca Margaret Howell modrá

stojaca lampa LED typu 75 v kolekcii Margaret Howell Svetlá Type 75 navrhol priemyselný dizajnér Sir Kenneth Grange v roku 2004 a patria medzi absolútnu... viac informácií »
Anglepoise Type 75 stojaca Margaret Howell
Značka: Anglepoise
329,90 EUR
Overiť dostupnosť »
stojaca lampa LED typu 75 v kolekcii Margaret Howell Svetlá Type 75 navrhol priemyselný dizajnér Sir Kenneth Grange v roku 2004 a patria medzi absolútnu...

stojaca lampa LED typu 75 v kolekcii Margaret Howell Svetlá Type 75 navrhol priemyselný dizajnér Sir Kenneth Grange v roku 2004 a patria medzi absolútnu klasiku svetiel. Teraz svietia podlahové svietidlá v nových sviežich farbách, ktoré exkluzívne vybrala britská módna návrhárka Margaret Howell. Táto lampa je samozrejme opäť vybavená mechanizmom s konštantnou pružinou, ktorým je známy značkový výrobca Anglepoise® a ktorý z neho robí dokonalého spoločníka v domácom kútiku na čítanie. stojaca lampa má klasický priemyselný dizajn, ktorý sa hodí k širokej škále štýlov vybavenia. V kombinácii s novými farbami je každá izba, nech je akokoľvek drsná, okorenená.

Exkluzívny produkt Anglepoise Type 75 stojaca Margaret Howell modrá od nášho popredného výrobcu Anglepoise ľahko nájdete tu teraz práve za skvelú cenu. Teraz môžete získať za skvelú cenu 329,90 EUR.