Anglepoise Type 80 stolná lampa, matná čierna

Moderná interpretácia klasiky: stolová lampa typu 80 od firmy Anglepoise Stolná lampa Type 80 je jedným z novších výtvorov dizajnéra Sira Kennetha... viac informácií »
Anglepoise Type 80 stolná lampa
Značka: Anglepoise
279,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Moderná interpretácia klasiky: stolová lampa typu 80 od firmy Anglepoise Stolná lampa Type 80 je jedným z novších výtvorov dizajnéra Sira Kennetha...

Moderná interpretácia klasiky: stolová lampa typu 80 od firmy Anglepoise Stolná lampa Type 80 je jedným z novších výtvorov dizajnéra Sira Kennetha Grangeho; pochádza z roku 2019. Grange je hlavným dizajnérom v Anglepoise od roku 2003, výrobcu osvetlenia známeho svojimi funkčnými dizajnérskymi svetlami, najmä technicky prepracovanými stolovými svetlami. Zatiaľ čo niektoré klasiky od tohto výrobcu sa vyrábajú už viac ako 80 rokov a nezmenili sa ani svojim dizajnom, ani funkčnosťou, Type 80 predstavuje modernú interpretáciu osvedčenej klasiky. Rovnako ako v prípade klasiky, aj v tomto modernom modeli Anglepoise ide o maximálnu flexibilitu a súčasnú stabilitu. Dva kĺby typu 80 umožňujú nastavenie svetelného kužeľa do požadovanej polohy, aby ste mohli pracovať za pracovným stolom alebo čítať v posteli. Špeciálnym doplnkom tejto žiarovky, ktorá je inak zameraná na jednoduchosť, je tenký všestranný vývod svetla v tienidlo na lampu, ktorý okrem zameraného osvetlenia vytvára aj mierne okolité osvetlenie a tým útulnú atmosféru. Vypínač je umiestnený na hlave žiarovky. Vynikajúci výrobok Anglepoise Type 80 stolná lampa, matná čierna obstaráte bezprostredne tu a teraz na našom webe v obľúbenej kategórii stolové lampy! Vyberte si ešte ostatné kusy z tejto sekcie za najnižšiu cenu!

Podarený výrobok Anglepoise Type 80 stolná lampa, matná čierna od kvalitnej spoločnosti Anglepoise ľahko môžete zaobstarať teraz za výhodné peniaze! Na zohnanie práve v akcii za 279,90 EUR.