Anglepoise Type 80 W1 nástenné svietidlo, ružová

Dizajnové nástenné svietidlo Typ 80 s vypínačom Nástenné svietidlo Type 80 pochádza z roku 2019 a je jedným z novších výtvorov dizajnéra Sira... viac informácií »
Anglepoise Type 80 W1 nástenné
Značka: Anglepoise
199,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Dizajnové nástenné svietidlo Typ 80 s vypínačom Nástenné svietidlo Type 80 pochádza z roku 2019 a je jedným z novších výtvorov dizajnéra Sira...

Dizajnové nástenné svietidlo Typ 80 s vypínačom Nástenné svietidlo Type 80 pochádza z roku 2019 a je jedným z novších výtvorov dizajnéra Sira Kennetha Grangeho , ktorý je od roku 2003 riaditeľom dizajnu v Anglepoise, britskom výrobcovi osvetlenia. Geniálne dizajnérske svetlá výrobcu sú obzvlášť presvedčivé svojou funkčnosťou a často priemyselným vzhľadom. Typ 80 je moderná interpretácia osvedčenej klasiky. Rovnako ako u klasiky, aj u tejto žiarovky ide o najväčšiu možnú flexibilitu pri súčasnej stabilite. Kĺb typu 80 umožňuje vyrovnanie dáždnika. Vypínač sa nachádza na vrchu hlavy žiarovky. Špeciálnym doplnkom tohto svietidla, ktoré je inak zamerané na jednoduchosť, je všestranný vývod svetla v tienidlo na lampu, ktorý okrem smerovaného osvetlenia vytvára aj jemné okolité osvetlenie, a tým útulnú atmosféru. Exkluzívny výrobok Anglepoise Type 80 W1 môžete dostať práve na stránkach v známej sekcii nástenné svietidlá! Nájdite si podobné kúsky v spomínanej kategórii za skvelú cenu.

Obľúbený a kvalitný tovar Anglepoise Type 80 W1 nástenné svietidlo, ružová od spoločnosti s výborným menom Anglepoise je k dispozícii zrovna za dobrú cenu! Akčná cena od 199,90 EUR.