Anglepoise Type 80 závesná lampa pistáciovo-zelená

Dizajnové závesné svietidlo Type 80 od firmy Anglepoise Hlavný dizajnér britského výrobcu osvetlenia Anglepoise Sir Kenneth Grange navrhol model Type 80... viac informácií »
Anglepoise Type 80 závesná
Značka: Anglepoise
119,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Dizajnové závesné svietidlo Type 80 od firmy Anglepoise Hlavný dizajnér britského výrobcu osvetlenia Anglepoise Sir Kenneth Grange navrhol model Type 80...

Dizajnové závesné svietidlo Type 80 od firmy Anglepoise Hlavný dizajnér britského výrobcu osvetlenia Anglepoise Sir Kenneth Grange navrhol model Type 80 v roku 2019. Výsledkom je moderná interpretácia osvedčenej klasiky, ktorú Anglepoise vo svojom sortimente má. tienidlo na lampu lampy vyrobené z hliníka si požičiava z industriálneho štýlu, je však kombinované s modernými prvkami, napr. B. prepracovaný všestranný vývod svetla, ktorý poskytuje veľmi jemné okolité osvetlenie. Britský priemyselný dizajnér Sir Kenneth Grange už navrhol produkty pre známych značkových výrobcov ako napr B. Tiffany & Co., Nike, Kodak a Parker, ako aj Tesco a tešia sa celosvetovej sláve, v neposlednom rade kvôli vonkajšiemu dizajnu anglického vlaku InterCity 125, ktorý vytvoril, a svojej práci pre Royal Mail.

Kvalitný a lacný tovar Anglepoise Type 80 závesná lampa pistáciovo-zelená od známej spoločnosti Anglepoise je k dostaniu aktuálne na našej webovej stránke za skvelú cenu! V akcii za 119,90 EUR.