Anglepoise Type 80 závesná lampa, ružová

Obľúbený a kvalitný produkt Anglepoise Type 80 závesná je k dispozícii taktiež na stránkach v sekcii závesné svietidlá. Teraz kúpite ďalšie kusy... viac informácií »
Anglepoise Type 80 závesná
Značka: Anglepoise
149,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Obľúbený a kvalitný produkt Anglepoise Type 80 závesná je k dispozícii taktiež na stránkach v sekcii závesné svietidlá. Teraz kúpite ďalšie kusy...

Obľúbený a kvalitný produkt Anglepoise Type 80 závesná je k dispozícii taktiež na stránkach v sekcii závesné svietidlá. Teraz kúpite ďalšie kusy z tejto populárnej sekcie v bezva akcii! Obľúbená značka zákazníkov Anglepoise môže ponúkať prémiové výrobky Ponuku denne aktualizujeme a rozširujeme. Máme toho viac, pozrite sa tiež na viac tovaru značky Anglepoise. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.
Dizajnové závesné svietidlo Typ 80 od Anglepoise (ukážka tovaru) Hlavný dizajnér britského výrobcu osvetlenia Anglepoise Sir Kenneth Grange navrhol model Type 80 v roku 2019. Výsledkom je moderná interpretácia osvedčenej klasiky, ktorú Anglepoise vo svojom sortimente má. tienidlo na lampu lampy vyrobené z hliníka si požičiava z industriálneho štýlu, je však kombinované s modernými prvkami, napr. B. prepracovaný všestranný vývod svetla, ktorý poskytuje veľmi jemné okolité osvetlenie. Britský priemyselný dizajnér Sir Kenneth Grange už navrhol produkty pre známych značkových výrobcov ako napr B. Tiffany & Co., Nike, Kodak a Parker, ako aj Tesco a tešia sa celosvetovej sláve, v neposlednom rade kvôli vonkajšiemu dizajnu anglického vlaku InterCity 125, ktorý vytvoril, a svojej práci pre Royal Mail.

Tento akčný a v zľave tovar Anglepoise Type 80 závesná lampa, ružová originál od výrobcu Anglepoise možno získať práve teraz u nás za super cenu. Práve možno objednať len za 149,90 EUR.