Antracitové vonkajšie nástenné LED svietidlo Lotus

Kvalitný a veľmi žiadaný výrobok Antracitové vonkajšie nástenné LED dostanete bez ťažkostí tu na webe v populárnej kateogrii vonkajšie nástenné... viac informácií »
Antracitové vonkajšie nástenné LED
Značka: Eco-Light
59,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Kvalitný a veľmi žiadaný výrobok Antracitové vonkajšie nástenné LED dostanete bez ťažkostí tu na webe v populárnej kateogrii vonkajšie nástenné...

Kvalitný a veľmi žiadaný výrobok Antracitové vonkajšie nástenné LED dostanete bez ťažkostí tu na webe v populárnej kateogrii vonkajšie nástenné svietidlá! Nájdite si parádne výrobky v spomínanej kategórii za výhodné peniaze. Lotus – vonkajšie nástenné LED svietidlo s nádherným svetelným efektom up and down Smerom nahor v užšom, smerom nadol v širšom lúči je svetlo vyžarované diódami LED, ktoré sú zabudované v nástennom svetle Lotus, takže na fasáde vzniká pekný efekt. Teleso svietidla vyrobené z tlakovo liateho hliníka antracitovej farby nadchýna svojím špeciálnym, ďaleko nadol ťahaným tvarom a v drážkovanej ploche sa smerom nadol láme svetlo diód LED, čo pôsobí veľmi dekoratívne a ušľachtilo.

Obľúbený a kvalitný výrobok Antracitové vonkajšie nástenné LED svietidlo Lotus od spoločnosti s popredným postavením na trhu Eco-Light máte možnosť zaobstarať teraz vo výpredajové akciu! Akčná cena už od 59,90 EUR.