Arcchio Dilana, bodová lampa, okrúhla, GU10, biela

Biela bodová lampa Dilana s okrúhlym tvarom s 2 vymeniteľnými reflektormi Táto bodová lampa z hliníka má jednoduchý okrúhly tvar a vyzerá ako valec... viac informácií »
Arcchio Dilana
Značka: Arcchio
29,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Biela bodová lampa Dilana s okrúhlym tvarom s 2 vymeniteľnými reflektormi Táto bodová lampa z hliníka má jednoduchý okrúhly tvar a vyzerá ako valec...

Biela bodová lampa Dilana s okrúhlym tvarom s 2 vymeniteľnými reflektormi Táto bodová lampa z hliníka má jednoduchý okrúhly tvar a vyzerá ako valec a matnú bielu povrchovú úpravu, ktorá sa hodí do mnohých miestností. Svetlo svieti dole podľa vyhotovenia a aby malo individuálnejší vzhľad sú súčasťou balenia dva reflektory, jeden biely a druhý čierny. Ak je to potrebné, môžu sa vymeniť krúžky a zmeniť tak trochu vzhľad a trochu aj osvetlenie priestoru.
Tento najpredávanejší tovar Arcchio Dilana, bodová lampa, okrúhla, GU10, biela možno zakúpiť bezstarostne tu a teraz na našom webe zaradený v sekcii stropné svietidlá! Vyhľadajte si nové produkty z tejto populárnej kategórie za výhodnú cenu!

Kvalitný a žiadaný tovar Arcchio Dilana, bodová lampa, okrúhla, GU10, biela od značky s dlhou históriou Arcchio jednoducho nájdete zde teraz za výhodné peniaze. Práve možno objednať len za 29,90 EUR.