Arcchio Harlow LED svietidlo biele 69 cm 3000 k

Biele lineárne svietidlo LED Harlow na použitie v 3-fázovom koľajnicovom systéme Harlow sa dá použiť všade tam, kde je nainštalovaná trojfázová... viac informácií »
Arcchio Harlow LED svietidlo biele 69
Značka: Arcchio
99,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Biele lineárne svietidlo LED Harlow na použitie v 3-fázovom koľajnicovom systéme Harlow sa dá použiť všade tam, kde je nainštalovaná trojfázová...

Biele lineárne svietidlo LED Harlow na použitie v 3-fázovom koľajnicovom systéme Harlow sa dá použiť všade tam, kde je nainštalovaná trojfázová dráha, a je to svetelný zdroj na všestranné použitie, ktorý sa prezentuje v štíhlom dlhom tvare a ktorého LED diódy boli pokryté bielym plastovým difúzorom pre čo najrovnomernejšie vyžarovanie svetla. Lineárne svietidlo LED s jasným a účinným svetlom je už dlho vhodné nielen pre súkromné priestory, ale dá sa použiť aj všade v komerčnom prostredí a poskytuje spoľahlivé osvetlenie, pričom zdroj svetla zostáva vizuálne nenápadný v pozadí. Biely dizajn povrchu tiež hovorí o takmer univerzálnom použití tohto svetelného zdroja. Na koľajnicu, na ktorej je namontované lineárne svietidlo Harlow, možno namontovať aj iné, odlišné svietidlá, pretože výhodou koľajnice je, že možno výborne realizovať individuálnu koncepciu osvetlenia a splniť všetky podmienky a požiadavky na mieste. – UGR 29.3 – SDCM < 4
Veľmi žiadaný produkt získate teraz tu a teraz na našich stránkach v známej rubrike koľajnicové svetelné systémy! Zaobstarajte si ostatné kusy z tejto obľúbenej rubriky za internetové ceny! To ale nie je všetko, máme toho viac! U nás v ponuke nájdete ďalšie preverené kúsky značky Arcchio. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Vedúca značka Arcchio vás obohatí o špičkové produkty.

V zľave tovar Arcchio Harlow LED svietidlo biele 69 cm 3000 k od výrobcu so zárukou kvality Arcchio ľahko nájdete v našej internetovej ponuke lacno! Aktuálne za 99,90 EUR.