Arcchio Iavo stropné svietidlo okrúhle 2-pl. biela

Dvojsvetelné stropné reflektory Iavo z hliníka Stropný reflektor Iavo sa prezentuje dvoma zdrojmi svetla, ktoré možno flexibilne nastaviť. Hlavy... viac informácií »
Arcchio Iavo stropné svietidlo
Značka: Arcchio
54,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Dvojsvetelné stropné reflektory Iavo z hliníka Stropný reflektor Iavo sa prezentuje dvoma zdrojmi svetla, ktoré možno flexibilne nastaviť. Hlavy...

Dvojsvetelné stropné reflektory Iavo z hliníka Stropný reflektor Iavo sa prezentuje dvoma zdrojmi svetla, ktoré možno flexibilne nastaviť. Hlavy svietidiel majú valcovitý tvar a smerom dozadu sa zužujú. Dajú sa otáčať o 350 stupňov a nakláňať o 90 stupňov, takže je možné rôzne usporiadanie svetla. Pre reflektory sa dodávajú biele a čierne ozdobné krúžky. Okrúhly stropný držiak aj dve bodové svietidlá sú vyrobené z hliníka a majú bielu povrchovú úpravu. Toto neutrálne sfarbenie sa dá skvele integrovať do rôznych interiérov a je vhodné aj na použitie v komerčnom sektore.
V zľave produkt Arcchio Iavo stropné svietidlo okrúhle 2-pl. môžete dostať v pohode na webe v známej kategórii bodové svetlá! Teraz si môžete kúpiť parádne produkty v spomínanej kategórii za skvelú cenu!

Tento výnimočný produkt Arcchio Iavo stropné svietidlo okrúhle 2-pl. biela od spoločnosti s dlhoročnou tradíciou Arcchio je k dispozícii tu a teraz práve výhodne! Ponuky od 54,90 EUR.