Arcchio Iavo stropné svietidlo okrúhle 2pl. čierna

Stropné reflektory Iavo z hliníka s flexibilnými možnosťami nastavenia Stropné bodové svietidlo Iavo s čiernou povrchovou úpravou je celé vyrobené z... viac informácií »
Arcchio Iavo stropné svietidlo okrúhle 2pl.
Značka: Arcchio
54,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Stropné reflektory Iavo z hliníka s flexibilnými možnosťami nastavenia Stropné bodové svietidlo Iavo s čiernou povrchovou úpravou je celé vyrobené z...

Stropné reflektory Iavo z hliníka s flexibilnými možnosťami nastavenia Stropné bodové svietidlo Iavo s čiernou povrchovou úpravou je celé vyrobené z hliníka a má dva zdroje svetla, ako aj okrúhly stropný držiak. Súčasťou dodávky sú čierne a zlaté ozdobné krúžky pre reflektory. Dva valcové reflektory sa dajú otáčať o 350 stupňov okolo vlastnej osi a nakláňať o 90 stupňov. To ponúka možnosť špecificky zvýrazniť určité oblasti miestnosti alebo určité predmety a vytvoriť tak individuálny koncept osvetlenia v miestnosti. Iavo je moderné svietidlo, ktoré sa môže osvedčiť aj v komerčnom sektore.
Nový tovar Arcchio Iavo stropné svietidlo okrúhle 2pl. čierna nájdete už dnes tu na našich stránkach zaradený v kategórii bodové svetlá. Zaobstarajte si podobné produkty zo spomínanej kategórie vo výhodnej akcii! Predná značka Arcchio môže ponúknuť prémiové výrobky. Tým ale naša ponuka nekončí, nebojte, máme toho viac! Máme v ponuke viac vybraných výrobkov značky Arcchio. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Tento kvalitný a lacný tovar Arcchio Iavo stropné svietidlo okrúhle 2pl. čierna od dodávateľa so skvelou povesťou Arcchio máte možnosť kúpiť si v súčasnosti vo výhodnej akcii. Teraz za 54,90 EUR.