Arcchio Ismera vonkajšia nástenná lampa, sklo

Nástenné svietidlo Ismera vyrobené z tlakového liateho hliníka a číreho skla Vonkajšie nástenné svietidlo Ismera vyzerá moderne a elegantne vďaka... viac informácií »
Arcchio Ismera vonkajšia nástenná
Značka: Arcchio
129,90 EUR149,90 EUR Zľava -13%
Overiť dostupnosť »
Nástenné svietidlo Ismera vyrobené z tlakového liateho hliníka a číreho skla Vonkajšie nástenné svietidlo Ismera vyzerá moderne a elegantne vďaka...

Nástenné svietidlo Ismera vyrobené z tlakového liateho hliníka a číreho skla Vonkajšie nástenné svietidlo Ismera vyzerá moderne a elegantne vďaka lineárnemu dizajnu a použitým materiálom, tlakovo liatému hliníku v tmavošedom a čírom skle. Svetlo zo žiarovky môže vyžarovať do všetkých strán, takže napríklad vchod alebo terasa sú perfektne osvetlené, a to smerom nahor, nadol, ako aj do strán. Dekoratívny vzhľad vonkajšieho nástenného svetla je možné vylepšiť použitím čírej žiarovky. Je vybavený triedou ochrany IP65 a je možné ho bez problémov inštalovať aj na nekryté miesta.

Akčný a v zľave produkt Arcchio Ismera vonkajšia nástenná lampa, sklo s osvedčenou značkou Arcchio možno zohnať tu a teraz práve za super cenu! Výhodne za 129,90 EUR.