Arcchio Ivano nástenné LED 170 cm, čierna

Čierne LED nástenné svetlo Ivano so štíhlym dizajnom Nástenné svetlo Ivano LED je neformálna a atraktívna voľba na osvetlenie chodby alebo úzkej... viac informácií »
Arcchio Ivano nástenné LED 170 cm
Značka: Arcchio
289,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Čierne LED nástenné svetlo Ivano so štíhlym dizajnom Nástenné svetlo Ivano LED je neformálna a atraktívna voľba na osvetlenie chodby alebo úzkej...

Čierne LED nástenné svetlo Ivano so štíhlym dizajnom Nástenné svetlo Ivano LED je neformálna a atraktívna voľba na osvetlenie chodby alebo úzkej miestnosti. Jeho telo svietidla je čierne a pozostáva z dlhej vzpery, ktorá je vertikálne pripevnená k dvom nástenným konzolám. Svetlo je generované permanentne namontovanými LED diódami, ktoré sú umiestnené na zadnej strane tejto vzpery a vytvárajú zaujímavú hru svetla na stene. Nenápadný vzhľad nástenného svetla Ivano LED sa bez námahy prispôsobí zvyšku nábytku a pokojná čierna farebná schéma vytvára príjemné prostredie. V porovnaní s inými expanzívnymi nástennými svietidlami je jeho kompaktný tvar ideálny pre zvýrazňujúce osvetlenie chodieb.

Akčný a v zľave tovar Arcchio Ivano nástenné LED 170 cm, čierna s pečaťou kvality značky Arcchio je možné kúpiť práve teraz na našej webovej stránke za super peniaze. Aktuálne za 289,90 EUR.