Artemide Alphabet of light circular, stropná 90 cm

Abeceda ľahkého kruhového stropného svietidla LED: rozptýlené osvetlenie miestnosti, ktoré určuje štandardy Patentovaný optoelektronický a... viac informácií »
Artemide Alphabet of light
Značka: Artemide
1 449,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Abeceda ľahkého kruhového stropného svietidla LED: rozptýlené osvetlenie miestnosti, ktoré určuje štandardy Patentovaný optoelektronický a...

Abeceda ľahkého kruhového stropného svietidla LED: rozptýlené osvetlenie miestnosti, ktoré určuje štandardy Patentovaný optoelektronický a mechanický proces vyvinutý výrobcom Artemide (Taliansko) bol integrovaný do abecedy ľahkého kruhového LED stropného svetla: difúzne osvetlenie je vytvárané v miestnosti a čiastočne na strope, čo je rozhodujúce aj pre prostredie tvary. Abeceda svetelných kruhov je súčasťou série svetelných prvkov, ktorá sa skladá zo svetelných čísel a písmen, kruhových a lineárnych svetiel a vytvorila ju spoločnosť BIG – renomovaná dánska skupina Bjarke Ingels Group. Výrobca žiaroviek Artemide z talianskej Pregnany Milanese je dobre známy pre svoje dekoratívne dizajnové žiarovky, z ktorých mnohé možno označiť ako dizajnové ikony. – Možno externe stlmiť pomocou inštalácie v dome
Tento zľavnený produkt Artemide Alphabet of light circular, stropná získate teraz tu na webe v obľúbenej kategórii stropné svietidlá! Vyberte si výnimočné produkty v spomínanej rubrike v zľave. Nebojte sa, máme toho viac, u nás totiž nájdete ďalšie preverené kúsky od značky Artemide. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Známy výrobca Artemide vás a vašich blízkych obohatí o kvalitné výrobky.

Zľavový tovar Artemide Alphabet of light circular, stropná 90 cm od poprednej spoločnosti Artemide ide získať bezpečne online skutočne výhodne! Akčné ceny od 1 449,90 EUR.