Artemide Alphabet of light circular závesná 90

Kruhové LED závesné svietidlo Abeceda svetelného kruhu - dizajnérsky výrobok spoločnosti Artemide Toto závesné LED svietidlo predstavuje so svojím... viac informácií »
Artemide Alphabet of light circular
Značka: Artemide
1 449,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Kruhové LED závesné svietidlo Abeceda svetelného kruhu - dizajnérsky výrobok spoločnosti Artemide Toto závesné LED svietidlo predstavuje so svojím...

Kruhové LED závesné svietidlo Abeceda svetelného kruhu – dizajnérsky výrobok spoločnosti Artemide Toto závesné LED svietidlo predstavuje so svojím kruhovým svetelným prvkom ďalšie spojenie v reťazci série svietidiel tvorených písmenami, číslicami a riadkami spoločnosti BIG – Bjarke Ingels Group – s ktorými je možné vytvoriť nespočetné svetelné scenáre v súkromných aj verejných priestoroch. Kruhové závesné svietidlo je vybavené svetelnou technológiou založenou na patentovanom optoelektronickom a mechanickom procese vyvinutom výrobcom Artemide , ktorý umožňuje difúznemu vstupu svetla do miestnosti. To tiež vytvára veľmi príjemnú atmosféru všade, kde sa používa abeceda svetlého kruhu. Bjarke Ingels Group BIG je združenie architektov a dizajnérov, ktorí pri svojich projektoch dbajú na technológie a zároveň šetria zdroje. Séria Abeceda svetelného osvetlenia to odráža. Jej prvým projektom boli prístavné kúpele v Kodani v roku 2003 – transformácia spustnutej prístavnej promenády v oblasti Brygge Islands na rekreačné a spoločenské centrum mesta. Nasledovali 8 House (2010), Superkilen (2012) a Dánske námorné múzeum. Aktuálne projekty zahŕňajú: 57. západ (obytná budova so 750 jednotkami na Manhattane), Vancouver House Tower, LEGO Brand House v Dánsku a Vzdelávacie stredisko Faerských ostrovov. Svetelná spoločnosť Artemide má hlavné sídlo v Pregnana Milanese (Taliansko) od svojho založenia v roku 1960 a vo svojich výrobkoch sleduje filozofiu ľudského svetla, tj vytvárať dizajnové výrobky, ktoré sú prispôsobené potrebám ľudí. Artemide je svojím sortimentom zastúpený vo viac ako 98 krajinách sveta.
Tento najpredávanejší produkt možno zohnať práve tu na našom webe umiestnený v kategórii závesné svietidlá. Teraz môžete nájsť ešte ostatné produkty v spomínanej rubrike za internetové ceny. Táto výnimočná značka Artemide vám poskytuje top sortiment. Môžete sa presvedčiť sami!

Tento kvalitný a žiadaný produkt Artemide Alphabet of light circular závesná 90 originál od značky Artemide jednoducho nájdete momentálne na webe až neuveriteľne lacno! V súčasnosti za cenu 1 449,90 EUR.