Artemide Alphabet of light linear, aplikácia 180

Abeceda svetla lineárne LED závesné svetlo - dá sa ovládať cez aplikáciu Abeceda svetla lineárne závesné svetlo LED je súčasťou série svetiel... viac informácií »
Artemide Alphabet of light
Značka: Artemide
939,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Abeceda svetla lineárne LED závesné svetlo - dá sa ovládať cez aplikáciu Abeceda svetla lineárne závesné svetlo LED je súčasťou série svetiel...

Abeceda svetla lineárne LED závesné svetlo – dá sa ovládať cez aplikáciu Abeceda svetla lineárne závesné svetlo LED je súčasťou série svetiel LED, ktorá sa skladá zo svetelných prvkov v tvare písmena alebo čísla, ako aj v kruhovej alebo lineárnej podobe. Všetky svetelné prvky je možné navzájom kombinovať a ovládať pomocou Bluetooth a bezplatnej aplikácie Artemide pre tablety a smartphony. Vytvára fotografie na súkromné alebo komerčné použitie, ktoré sú úplne šité na mieru požiadavkám. Abeceda svetla lineárne vyžaruje rozptýlené svetlo po celej dĺžke, ktoré sa vyznačuje nedostatkom oslnenia a veľmi útulným dotykom. – pre iOS a Android Vysoko kvalitný dizajnový produkt: vytvorený dánskou skupinou Bjarke Ingels Group, technicky implementovaný pomocou inovatívneho, patentovaného optoelektronického procesu od výrobcu osvetlenia Artemide z Talianska.
Unikátny tovar Artemide Alphabet of light linear, aplikácia máte možnosť nakúpiť v pohode na stránkach umiestnený v kategórii smarthome lustre! Pripravili sme zľavnené kúsky v spomínanej kategórii za internetové ceny.

Exkluzívny produkt Artemide Alphabet of light linear, aplikácia 180 od značky so zárukou kvality Artemide ľahko nájdete aktuálne na webe za extra cenu! Ponuka už od 939,90 EUR.