Artemide Alphabet of light linear stropná ap 180cm

Abeceda svetla lineárne LED stropné svetlo - je možné ho ovládať pomocou tabletu alebo smartphonu cez Bluetooth Toto stropné svietidlo je možné... viac informácií »
Artemide Alphabet of light linear stropná
Značka: Artemide
939,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Abeceda svetla lineárne LED stropné svetlo - je možné ho ovládať pomocou tabletu alebo smartphonu cez Bluetooth Toto stropné svietidlo je možné...

Abeceda svetla lineárne LED stropné svetlo – je možné ho ovládať pomocou tabletu alebo smartphonu cez Bluetooth Toto stropné svietidlo je možné použiť na osvetlenie miestností rôznymi spôsobmi. Abecedu svetla lineárne je možné na jednej strane pripevniť nielen na strop, ale aj na stenu a na druhej strane sa dá ovládať ako cez bežný nástenný vypínač, tak aj cez Bluetooth prostredníctvom aplikácie Artemide . Obsahuje optoelektronický a mechanický proces vyvinutý a patentovaný spoločnosťou Artemide : Svetlo je vyžarované veľmi difúzne a priamo do miestnosti a čiastočne na strop alebo stenu. To tiež vytvára útulný vkus. Pre inteligentné použitie si stačí stiahnuť bezplatnú aplikáciu z aplikácie Artemide . Jas je potom možné regulovať aj prostredníctvom smartfónu alebo tabletu. Abeceda svetla je súčasťou série svetelných prvkov, ktorú tvoria svetelné čísla a písmená, kruhové a lineárne svetlá a ktorú vytvorila spoločnosť BIG – renomovaná skupina Bjarke Ingels Group. – vyrába v najvyššej kvalite spoločnosť Artemide (Taliansko) Akčný tovar Artemide Alphabet of light linear stropná ap 180cm nájdete pohodlne na našich stránkach v obľúbenej kategórii smarthome stropné svietidlá! Preskúmajte unikátne produkty v spomínanej rubrike vo výhodnej akcii! To nie je všetko, prichystali sme toho pre vás viac! Máme však aj v ponuke viac výrobkov od značky Artemide. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Slávny dodávateľ Artemide vám ponúka prémiové výrobky Môžete sa presvedčiť sami.

Zľavový výrobok Artemide Alphabet of light linear stropná ap 180cm s pečaťou kvality značky Artemide jednoducho môžete zohnať práve za super peniaze! Teraz získate od 939,90 EUR.