Artemide Alphabet of light linear stropná ap 240cm

Abeceda svetla lineárne LED stropné svetlo - je možné ho ovládať pomocou tabletu alebo smartphonu cez Bluetooth Toto stropné svietidlo je možné... viac informácií »
Artemide Alphabet of light linear
Značka: Artemide
1 079,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Abeceda svetla lineárne LED stropné svetlo - je možné ho ovládať pomocou tabletu alebo smartphonu cez Bluetooth Toto stropné svietidlo je možné...

Abeceda svetla lineárne LED stropné svetlo – je možné ho ovládať pomocou tabletu alebo smartphonu cez Bluetooth Toto stropné svietidlo je možné použiť na osvetlenie miestností rôznymi spôsobmi. Abecedu svetla lineárne je možné na jednej strane pripevniť nielen na strop, ale aj na stenu a na druhej strane sa dá ovládať ako cez bežný nástenný vypínač, tak aj cez Bluetooth prostredníctvom aplikácie Artemide . Obsahuje optoelektronický a mechanický proces vyvinutý a patentovaný spoločnosťou Artemide : Svetlo je vyžarované veľmi difúzne a priamo do miestnosti a čiastočne na strop alebo stenu. To tiež vytvára útulný vkus. Pre inteligentné použitie si stačí stiahnuť bezplatnú aplikáciu z aplikácie Artemide . Jas je potom možné regulovať aj prostredníctvom smartfónu alebo tabletu. Abeceda svetla je súčasťou série svetelných prvkov, ktorú tvoria svetelné čísla a písmená, kruhové a lineárne svetlá a ktorú vytvorila spoločnosť BIG – renomovaná skupina Bjarke Ingels Group. – vyrába v najvyššej kvalite spoločnosť Artemide (Taliansko)

Výnimočný a žiadaný kus Artemide Alphabet of light linear stropná ap 240cm originál od výrobcu Artemide pohodlne zaobstaráte aktuálne v našej ponuke za neuveriteľne výhodnú cenu. Akčná cena od 1 079,90 EUR.