Artemide Alphabet of Light malé písmeno na stenu r

Kvalitný a lacný produkt Artemide Alphabet of Light malé písmeno na stenu možno kúpiť priamo na stránkach zaradený v rubrike nástenné svietidlá!... viac informácií »
Artemide Alphabet of Light malé písmeno
Značka: Artemide
1 009,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Kvalitný a lacný produkt Artemide Alphabet of Light malé písmeno na stenu možno kúpiť priamo na stránkach zaradený v rubrike nástenné svietidlá!...

Kvalitný a lacný produkt Artemide Alphabet of Light malé písmeno na stenu možno kúpiť priamo na stránkach zaradený v rubrike nástenné svietidlá! Teraz si môžete vybrať zľavnené produkty z tejto populárnej kategórie za priaznivú cenu! Obľúbený výrobca v očiach zákazníkov Artemide pre svojich zákazníkov dodáva vysoko kvalitné produkty Máme toho pre vás viac, U nás v ponuke totiž nájdete ďalšie kúsky od dodávateľa Artemide. Ich výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu. Abeceda svetla – nástenné svietidlo, ktoré vytvára slová Toto špeciálne nástenné svietidlo je ideálne na vyjadrovanie výrokov jednotlivými písmenami, slovami alebo celými vetami a zdobenie nimi v byte alebo v obchodnom priestore. Zároveň sa vytvára atmosféra plná svetla. Osvetlenie je možné regulovať pomocou externého stmieva? : DALI stmievateľný. Písmená sú pripevnené k blistru, ktorý zaisťuje správne držanie po pripevnení na stenu. Tento typ upevnenia je vhodný pre suché steny, kde je vzadu priestor na uchytenie požadovaného vodiča (dostupné z príslušenstva) a napájacích vedení. – Napájanie: max. 64 W: 2 alebo viac písmen do zaťaženia max. 85% Dizajn abecedy svetla pochádza od BIG, spolupráce architektov a dizajnérov, ktorí pri realizácii svojich návrhov so všetkým technickým vedomím neustále sledujú šetrenie zdrojov. Skupina Bjarke Ingels (BIG) už implementovala mnoho známych objektov, ako napr B. v roku 2010 8 domov, v roku 2003 prístavné kúpele v Kodani, Superkilen (2012) a Dánske námorné múzeum. Taliansku osvetľovaciu spoločnosť Artemide založil v roku 1960 Ernesto Gismondi a predstavuje výrobky, ktoré zodpovedajú najvyšším štandardom dizajnu a funkčnosti. Spoločnosť je v súčasnosti aktívna v 98 krajinách po celom svete a mnohé z jej výrobkov možno vidieť v renomovaných múzeách po celom svete.

Veľmi obľúbený produkt Artemide Alphabet of Light malé písmeno na stenu r od výrobcu s dobrým menom Artemide je možné zaobstarať tu teraz práve extra výhodne. Výhodná ponuka za skvelú cenu 1 009,90 EUR.