Artemide Alphabet of Light svetlo s číslom 3

Abeceda svetla - pútavé LED nástenné svetlo ako číslo LED nástenné svietidlo Abeceda svetla ako číslo môže byť samostatne alebo podľa želania... viac informácií »
Artemide Alphabet of Light svetlo s
Značka: Artemide
1 719,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Abeceda svetla - pútavé LED nástenné svetlo ako číslo LED nástenné svietidlo Abeceda svetla ako číslo môže byť samostatne alebo podľa želania...

Abeceda svetla – pútavé LED nástenné svetlo ako číslo LED nástenné svietidlo Abeceda svetla ako číslo môže byť samostatne alebo podľa želania možné kombinovať s ostatnými žiarovkami v sérii – veľkými aj malými písmenami. Fantázii sa medze nekladú, či už krstným menom, menom spoločnosti alebo výrokom. Teplé biele svetlo tiež vytvára atmosférickú atmosféru. Blistrové balenie, na ktorom sú uvedené čísla, pomáha pri montáži, poskytuje potrebnú oporu pri upevňovaní. Vhodné na sadrokartón s priestorom na zadnej strane. Je tu dostatok miesta pre potrebný ovládač (nie je súčasťou dodávky, dá sa objednať prostredníctvom príslušenstva). – Napájanie: max. 64 W: 2 alebo viac čísel do zaťaženia max. 85% Návrh skupiny návrhárov a architektov skupiny Bjarke Ingels Group (BIG). Skupina Bjarke Ingels (BIG) už implementovala mnoho známych objektov, ako napr B. v roku 2010 8 domov, v roku 2003 prístavné kúpele v Kodani, Superkilen (2012) a Dánske námorné múzeum. Taliansku osvetľovaciu spoločnosť Artemide založil v roku 1960 Ernesto Gismondi a predstavuje výrobky, ktoré zodpovedajú najvyšším štandardom dizajnu a funkčnosti. Spoločnosť je v súčasnosti aktívna v 98 krajinách po celom svete a mnohé z jej výrobkov možno vidieť v renomovaných múzeách po celom svete.
Vynikajúci produkt Artemide Alphabet of Light svetlo s číslom máte možnosť nájsť ľahko tu na webe v kategórii nástenné svietidlá. Teraz môžete kúpiť nové produkty z tejto populárnej sekcie na pár kliknutí! Tým ale však naša ponuka nekončí, náš sortiment je široký! Máme aj v ponuke viac produktov od výrobcu Artemide. Ich zoznam nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Výnimočný kus Artemide Alphabet of Light svetlo s číslom 3 od výrobcu s dlhoročnou tradíciou Artemide pohodlne dostanete aktuálne v našej ponuke za outletovú cenu! Práve teraz za bezkonkurenčnú cenu 1 719,90 EUR.