Artemide Alphabet of Light veľké písmeno stenu Ã

LED dizajnové nástenné svietidlo Abeceda svetla - nový jazyk osvetlenia od spoločnosti BIG Svetelným jazykom abecedy svetla môžete komunikovať... viac informácií »
Artemide Alphabet of Light
Značka: Artemide
2 439,90 EUR
Overiť dostupnosť »
LED dizajnové nástenné svietidlo Abeceda svetla - nový jazyk osvetlenia od spoločnosti BIG Svetelným jazykom abecedy svetla môžete komunikovať...

LED dizajnové nástenné svietidlo Abeceda svetla – nový jazyk osvetlenia od spoločnosti BIG Svetelným jazykom abecedy svetla môžete komunikovať slobodu: nechajte svoje myšlienky plynúť a tvorte slová a vety, ktoré majú veľmi konkrétny význam alebo posolstvo. Spoločnosť Bjarke Ingels Group (BIG) navrhla nové písmo, ktorého forma vyjadrenia je ľahká. S touto abecedou je možné vytvárať rôzne svetelné výtvory v súkromných aj verejných priestoroch. Jednotlivé písmená, číslice a znaky sú dodávané na blistrovom balení, ktoré zaručuje ich správne držanie počas montáže. Tento typ upevnenia je vhodný pre suché steny, ktoré majú na zadnej strane priestor, v ktorom je možné umiestniť požadovaný vodič (dostupný z príslušenstva) a napájacie vedenia. – Napájanie: max. 64 W: 2 alebo viac písmen do zaťaženia max. 85% Bjarke Ingels Group BIG je združenie architektov a dizajnérov, ktorí sa zameriavajú na technologické povedomie a zároveň šetria zdroje vo svojich projektoch. Séria Abeceda svetelného osvetlenia to odráža, rovnako ako projekty ako Hafenbad v Kodani (2003), 8 House (2010), Superkilen (2012) a Dánske námorné múzeum. Osvetľovacia spoločnosť Artemide z Talianska sa pri svojich výrobkoch riadi filozofiou ľudského svetla, to znamená vytvárať dizajnové výrobky, ktoré vychádzajú z potrieb ľudí. Mnohé z vysoko kvalitných svetiel Artemide sa stali klasikou dizajnu a sú predstavené na renomovaných výstavách po celom svete.
Kvalitný produkt Artemide Alphabet of Light veľké písmeno stenu à máte možnosť zaobstarať v pohode tu na našich stránkach v kategórii nástenné svietidlá. Získajte obľúbené produkty z tejto populárnej kategórie za priaznivú cenu. Máme toho pre vás viac, u nás v ponuke nájdete ďalšie skvelé kúsky značky Artemide. Najlepší výber nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Unikátny a žiadaný produkt Artemide Alphabet of Light veľké písmeno stenu à od spoločnosti s popredným postavením na trhu Artemide jednoducho zoženiete online v zľave! Výhodne za cenu 2 439,90 EUR.