Artemide Alphabet of Light veľké písmeno stenu G

LED dizajnové nástenné svietidlo Abeceda svetla - nový jazyk osvetlenia od spoločnosti BIG Svetelným jazykom abecedy svetla môžete komunikovať... viac informácií »
Artemide Alphabet of Light veľké
Značka: Artemide
1 519,90 EUR
Overiť dostupnosť »
LED dizajnové nástenné svietidlo Abeceda svetla - nový jazyk osvetlenia od spoločnosti BIG Svetelným jazykom abecedy svetla môžete komunikovať...

LED dizajnové nástenné svietidlo Abeceda svetla – nový jazyk osvetlenia od spoločnosti BIG Svetelným jazykom abecedy svetla môžete komunikovať slobodu: nechajte svoje myšlienky plynúť a tvorte slová a vety, ktoré majú veľmi konkrétny význam alebo posolstvo. Spoločnosť Bjarke Ingels Group (BIG) navrhla nové písmo, ktorého forma vyjadrenia je ľahká. S touto abecedou je možné vytvárať rôzne svetelné výtvory v súkromných aj verejných priestoroch. Jednotlivé písmená, číslice a znaky sú dodávané na blistrovom balení, ktoré zaručuje ich správne držanie počas montáže. Tento typ upevnenia je vhodný pre suché steny, ktoré majú na zadnej strane priestor, v ktorom je možné umiestniť požadovaný vodič (dostupný z príslušenstva) a napájacie vedenia. – Napájanie: max. 64 W: 2 alebo viac písmen do zaťaženia max. 85% Bjarke Ingels Group BIG je združenie architektov a dizajnérov, ktorí sa zameriavajú na technologické povedomie a zároveň šetria zdroje vo svojich projektoch. Séria Abeceda svetelného osvetlenia to odráža, rovnako ako projekty ako Hafenbad v Kodani (2003), 8 House (2010), Superkilen (2012) a Dánske námorné múzeum. Osvetľovacia spoločnosť Artemide z Talianska sa pri svojich výrobkoch riadi filozofiou ľudského svetla, to znamená vytvárať dizajnové výrobky, ktoré vychádzajú z potrieb ľudí. Mnohé z vysoko kvalitných svetiel Artemide sa stali klasikou dizajnu a sú predstavené na renomovaných výstavách po celom svete. Tento unikátny tovar Artemide Alphabet of Light veľké písmeno stenu dá sa zaobstarať ešte na webe v obľúbenej sekcii nástenné svietidlá! Pozrite sa na podobné produkty z tejto kateógrie za parádnu cenu! Prichystali sme toho pre vás viac, u nás v ponuke nájdete viac produktov od výrobcu Artemide. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie. Predná značka Artemide svojim zákazníkom dodáva top sortiment. Presvedčte sa!

Tento akčný produkt Artemide Alphabet of Light veľké písmeno stenu G od značky s dobrým menom Artemide je možné ľahko získať v našej ponuke skutočne výhodne! Produkt kúpite teraz u nás za 1 519,90 EUR.