Artemide Alphabet of Light veľké písmeno stenu H

Tento najpredávanejší výrobok Artemide Alphabet of Light máte možnosť nájsť pohodlne tu na našom webe v známej sekcii nástenné svietidlá!... viac informácií »
Artemide Alphabet of Light veľké písmeno stenu
Značka: Artemide
2 029,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Tento najpredávanejší výrobok Artemide Alphabet of Light máte možnosť nájsť pohodlne tu na našom webe v známej sekcii nástenné svietidlá!...

Tento najpredávanejší výrobok Artemide Alphabet of Light máte možnosť nájsť pohodlne tu na našom webe v známej sekcii nástenné svietidlá! Vyhľadajte si podobné produkty zo spomínanej sekcie v bezva akcii. U nás vám ponúkneme viac, preskúmajte u nás taky viac vybraných výrobkov od dodávateľa Artemide. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu. Populárna značka medzi zákazníkmi Artemide vám ponúka top produkty Zaobstarajte si super produkty od tohto výrobcu.
LED dizajnové nástenné svietidlo Abeceda svetla – nový jazyk osvetlenia od spoločnosti BIG Svetelným jazykom abecedy svetla môžete komunikovať slobodu: nechajte svoje myšlienky plynúť a tvorte slová a vety, ktoré majú veľmi konkrétny význam alebo posolstvo. Spoločnosť Bjarke Ingels Group (BIG) navrhla nové písmo, ktorého forma vyjadrenia je ľahká. S touto abecedou je možné vytvárať rôzne svetelné výtvory v súkromných aj verejných priestoroch. Jednotlivé písmená, číslice a znaky sú dodávané na blistrovom balení, ktoré zaručuje ich správne držanie počas montáže. Tento typ upevnenia je vhodný pre suché steny, ktoré majú na zadnej strane priestor, v ktorom je možné umiestniť požadovaný vodič (dostupný z príslušenstva) a napájacie vedenia. – Napájanie: max. 64 W: 2 alebo viac písmen do zaťaženia max. 85% Bjarke Ingels Group BIG je združenie architektov a dizajnérov, ktorí sa zameriavajú na technologické povedomie a zároveň šetria zdroje vo svojich projektoch. Séria Abeceda svetelného osvetlenia to odráža, rovnako ako projekty ako Hafenbad v Kodani (2003), 8 House (2010), Superkilen (2012) a Dánske námorné múzeum. Osvetľovacia spoločnosť Artemide z Talianska sa pri svojich výrobkoch riadi filozofiou ľudského svetla, to znamená vytvárať dizajnové výrobky, ktoré vychádzajú z potrieb ľudí. Mnohé z vysoko kvalitných svetiel Artemide sa stali klasikou dizajnu a sú predstavené na renomovaných výstavách po celom svete.

Kvalitný a lacný produkt Artemide Alphabet of Light veľké písmeno stenu H od skvelého výrobcu Artemide máte možnosť získať v našej aktuálnej ponuke stále výhodne! V akcii za 2 029,90 EUR.