Artemide Arrival LED stojaca lampa, mosadz

Veľa obľúbený produkt je dostupný v pohode na webe zaradený v sekcii stojacie lampy. Teraz získate ešte iné produkty z tejto známej rubriky v bezva... viac informácií »
Artemide Arrival LED stojaca
Značka: Artemide
2 389,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Veľa obľúbený produkt je dostupný v pohode na webe zaradený v sekcii stojacie lampy. Teraz získate ešte iné produkty z tejto známej rubriky v bezva...

Veľa obľúbený produkt je dostupný v pohode na webe zaradený v sekcii stojacie lampy. Teraz získate ešte iné produkty z tejto známej rubriky v bezva akcii! LED podlahová lampa Estetický príchod vyrobená zo zakrivených vzpier Svojim organickým charakterom táto podlahová lampa tiež slúži ako pútač pozornosti a zdôrazňuje vypnutý štýl bývania. Príchod tvoria dve oválne časti umiestnené jeden nad druhým, každý tvorený tromi štíhlymi hliníkovými vzperami. Z vonkajšej strany svietia ušľachtilým mosadzným tónom, zatiaľ čo vo vnútri sú integrované lišty s teplými bielymi LED diódami. Ich svetelný výkon je možné regulovať pomocou dotykového stmievača na kábli. Koncept série Arrival pochádza od Ludovicu a Roberta Palombu, známeho dizajnérskeho páru z Milána, ktorý tam prevádzkuje vlastné štúdio s 20 zamestnancami. Podlahová lampa je vysoko kvalitný produkt talianskeho výrobcu Artemide, ktorý je už desaťročia synonymom prvotriedneho dizajnu a špičkovej kvality.

Tento skvelý produkt Artemide Arrival LED stojaca lampa, mosadz od značky so zárukou kvality Artemide jednoducho nájdete u nás za výpredajovú cenu. Výhodne teraz u nás za 2 389,90 EUR.