Artemide Arrival stolná LED lampa mosadz

Príchodová LED stolová lampa tvorená tromi štíhlymi vzperami - s dotykovým stmievačom na kábli Táto LED stolová lampa slúži ako zdroj príjemne... viac informácií »
Artemide Arrival stolná LED
Značka: Artemide
989,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Príchodová LED stolová lampa tvorená tromi štíhlymi vzperami - s dotykovým stmievačom na kábli Táto LED stolová lampa slúži ako zdroj príjemne...

Príchodová LED stolová lampa tvorená tromi štíhlymi vzperami – s dotykovým stmievačom na kábli Táto LED stolová lampa slúži ako zdroj príjemne mäkkého dodatočného osvetlenia v obývacích izbách a salónikoch a ako dekoratívny prvok interiéru. Tečúci, organicky vyzerajúci tvar priťahuje pozornosť každého, aj keď nie je osvetlený. Každá z troch štíhlych častí vyrobených z hliníka, ktoré sa spájajú v Basis a v najvyššom bode, je opatrená LED páskou na strane obrátenej dovnútra. Teplé biele svetlo je možné regulovať pomocou dotykového stmievača integrovaného v kábli. Arrival je súčasťou série svetiel, ktoré dizajnérsky pár Ludovica a Roberto Palomba vytvorili pre taliansku spoločnosť Artemide . Svetlá Artemide spĺňajú najvyššie požiadavky na kvalitu a dizajn.
Tento žiadaný tovar možno zohnať práve tu na našom webe v populárnej kateogrii stolové lampy! Pozrite sa na iné výrobky z našej kategórie za najnižšiu cenu! V očiach zákazníkov popupárna značka Artemide poskytuje skvelý tovar

Tento neodolateľný produkt Artemide Arrival stolná LED lampa mosadz od popredného výrobcu Artemide ľahko nájdete práve teraz u nás za priaznivú cenu. Ponuky už od 989,90 EUR.