Artemide Chocolate nástenné svietidlo 4000 K mokka

LED nástenné svetlo v kancelárskom štýle Nástenné svietidlo Chocolate kombinuje nepriame a priame osvetlenie, ktoré sa dá dobre využiť na chodbách,... viac informácií »
Artemide Chocolate nástenné svietidlo
Značka: Artemide
629,90 EUR
Overiť dostupnosť »
LED nástenné svetlo v kancelárskom štýle Nástenné svietidlo Chocolate kombinuje nepriame a priame osvetlenie, ktoré sa dá dobre využiť na chodbách,...

LED nástenné svetlo v kancelárskom štýle Nástenné svietidlo Chocolate kombinuje nepriame a priame osvetlenie, ktoré sa dá dobre využiť na chodbách, zasadacích miestnostiach alebo verejných budovách. Vďaka širokej povrchovej ploche vyžarujúcej svetlo a vysokému svetelnému výkonu nahor a nadol je čokoláda určená aj do vysokých a priestranných miestností a zručne inscenuje steny a schodiská. Kryt je vyrobený z lakovaného hliníka a matné panely difúzora sú vyrobené z polykarbonátu. Chráni tak trvale nainštalované LED diódy pred prachom. Univerzálna farba svetla v kancelárskych a verejných budovách, pretože podporuje sústredenú prácu. Nemecké dizajnérske duo Klaus Adolph a Wilfried Kramb, známejší pod menom agLicht, sú skratkou pre architektonický dizajn. V spolupráci s talianskym dizajnérskym výrobcom Artemide má spoločnosť Chocolate pevné základy, vďaka ktorým je medzinárodne veľká.
Tento exkluzívny tovar Artemide Chocolate nástenné svietidlo 4000 K mokka môžete nakúpiť bezprostredne na stránkach v obľúbenej sekcii nástenné svietidlá! Teraz kúpite zľavnené produkty v spomínanej kategórii za outletovú cenu! Vedúca značka Artemide dodáva svojim zákazníkom skvelé produkty

Akčný a v zľave tovar Artemide Chocolate nástenné svietidlo 4000 K mokka od značky s dlhou tradíciou Artemide ide zaobstarať dnes v zľave. Výhodne za cenu 629,90 EUR.