Artemide Ciclope chodníková lampa 1-pl antracit

LED cestné svetlo Ciclope s vyžarovaním svetla na jednej strane - kvalitný výrobok od spoločnosti Artemide Názov jednopäticového LED cestného svetla... viac informácií »
Artemide Ciclope chodníková lampa
Značka: Artemide
759,90 EUR
Overiť dostupnosť »
LED cestné svetlo Ciclope s vyžarovaním svetla na jednej strane - kvalitný výrobok od spoločnosti Artemide Názov jednopäticového LED cestného svetla...

LED cestné svetlo Ciclope s vyžarovaním svetla na jednej strane – kvalitný výrobok od spoločnosti Artemide Názov jednopäticového LED cestného svetla Ciclope už poskytuje informáciu o vzhľade vonkajšieho svetla. Talianskeho architekta Alessandra Pedrettiho, ktorý je zodpovedný za dizajn, ovplyvnili Cyclops z gréckej mytológie. Jeho charakteristický tvar s okom na čele si našiel cestu do cestného svetla Ciclope navrhnutím svetelného výstupu ako jedného okrúhleho otvoru. Tu umiestnené LED diódy vyžarujú teplé biele svetlo, ktoré je naznačené opálovým krytom smerom spredu a dole a účinne osvetľuje priestor pred svietidlom. Spoločnosť Ciclope zaujme vynikajúcou kvalitou, vďaka ktorej sa výrobky Artemide stali prvkami vybavenia oceňovanými po celom svete.
V zľave tento tovar Artemide Ciclope chodníková lampa máte možnosť nájsť aktuálne na webe v obľúbenej sekcii komerčné vonkajšie osvetlenie. Teraz získate úplne nové produkty z tejto populárnej rubriky za najlepšie ceny. Slávna značka Artemide dodáva pre svojich zákazníkov vynikajúce produkty. Nebojte, v ponuke toho máme viac, preskúmajte u nás ďalšie skvelé produkty značky Artemide. Ich zoznam nájdete pod popisom tohto produktu.

Obľúbený a akčný kus Artemide Ciclope chodníková lampa 1-pl antracit od skvelej a známej značky Artemide môžete získať online za výpredajovú cenu. Cena od 759,90 EUR.