Artemide Ciclope chodníková lampa 2-pl antracit

LED cestné svetlo Ciclope vo verzii s dvoma plameňmi - dizajn Alessandro Pedretti Jednoduché obdĺžnikové telo dvojpalivového LED cestného svetla... viac informácií »
Artemide Ciclope chodníková lampa
Značka: Artemide
929,90 EUR
Overiť dostupnosť »
LED cestné svetlo Ciclope vo verzii s dvoma plameňmi - dizajn Alessandro Pedretti Jednoduché obdĺžnikové telo dvojpalivového LED cestného svetla...

LED cestné svetlo Ciclope vo verzii s dvoma plameňmi – dizajn Alessandro Pedretti Jednoduché obdĺžnikové telo dvojpalivového LED cestného svetla Ciclope je vyrobené z ocele a hliníka a zaujme svojou dlhou životnosťou. Ciclope je optimálne chránený proti vniknutiu prachu a vody v súlade s triedou ochrany IP65. Svetelné zdroje v okrúhlych otvoroch, ktoré sú inšpirované jednookými kyklopmi z gréckej mytológie, sú teplé biele LED diódy. Týmto spôsobom je dosiahnuté priame a veľkoplošné osvetlenie na oboch stranách, čo napríklad osvetľuje chodník a priľahlú zelenú plochu. Trasové svetlo je súčasťou série Ciclope od talianskeho architekta Alessandra Pedrettiho, ktorý od roku 2000 spolupracuje s výrobcom Artemide . Vďaka vynikajúcej kvalite, ktorá charakterizuje svetlá Artemide, urobí cestné svetlo Ciclope dojem v každom modernom vonkajšom prostredí. Zaujímavý kus Artemide Ciclope chodníková lampa zoženiete tiež u nás v známej kategórii komerčné vonkajšie osvetlenie! Teraz môžete nájsť kvalitné produkty z tejto známej sekcie za neuveriteľne výhodnú cenu. Nebojte sa, máme toho pre vás viac, U nás v ponuke totiž nájdete ďalšie kúsky od značky Artemide. Najlepší výber nájdete nižšie na tejto stránke.

Nový tovar Artemide Ciclope chodníková lampa 2-pl antracit od výrobcu s dlhou históriou Artemide k dostaniu momentálne v zľave! Práve teraz v akcii za 929,90 EUR.