Artemide Curiosity LED stolná lampa výška 45 cm

Batériová LED stolová lampa Curiosity - moderná skrinka vzácností Mobilná LED stolová lampa Curiosity je ideálna na zobrazovanie malých vzácností v... viac informácií »
Artemide Curiosity LED stolná lampa
Značka: Artemide
399,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Batériová LED stolová lampa Curiosity - moderná skrinka vzácností Mobilná LED stolová lampa Curiosity je ideálna na zobrazovanie malých vzácností v...

Batériová LED stolová lampa Curiosity – moderná skrinka vzácností Mobilná LED stolová lampa Curiosity je ideálna na zobrazovanie malých vzácností v súkromí alebo v múzeách. Jeho tvorcom je dizajnér Davide Oppizzi, ktorý od roku 2001 vedie v Ženeve vlastné štúdio DCUBE espaces lumière SA, kde vyvíja a realizuje vysoko kvalitné projekty v oblasti osvetlenia, zelenej techniky a architektúry. Pracoval už pre medzinárodne známe spoločnosti ako Louis Vuitton, Graff a Chanel a v spoločnosti Curiosity vytvoril flexibilný spôsob kombinácie atmosférického akcentačného osvetlenia s osvetlením objektov. Stolnú lampu Curiosity LED je možné nabiť iba za tri hodiny a potom – v závislosti na zvolenej úrovni stmievania – poskytne až 26 hodín svetla. – Je možné zvoliť 3 úrovne stmievania: 1. úroveň – osem hodín času osvetlenia, 2. úroveň – jedenásť hodín, 3. úroveň: 26 hodín – vyrába Artemide (Taliansko) Tento unikátny tovar máte možnosť nakúpiť jednoducho tu na našom webe v známej sekcii stolové lampy. Teraz si môžete kúpiť ešte podobné výrobky z tejto rubriky za rozumné peniaze! Táto výnimočná značka Artemide ponúka svojim zákazníkom prémiové výrobky. To ale nie je všetko, u nás vám ponúkneme viac! U nás nájdete viac skvelých produktov od značky Artemide. Nájdete ich nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Akčný tovar Artemide Curiosity LED stolná lampa výška 45 cm od spoločnosti Artemide môžete získať tu a teraz za neuveriteľne nízku cenu. Ceny už od 399,90 EUR.