Artemide Discovery vertikálna, bronz Ø 140 cm

Závesné LED svietidlo Discovery s vertikálnym tienidlom: ovládateľné pomocou aplikácie Závesná lampa Discovery, ktorú navrhol Ernesto Gismondi,... viac informácií »
Artemide Discovery vertikálna
Značka: Artemide
2 589,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Závesné LED svietidlo Discovery s vertikálnym tienidlom: ovládateľné pomocou aplikácie Závesná lampa Discovery, ktorú navrhol Ernesto Gismondi,...

Závesné LED svietidlo Discovery s vertikálnym tienidlom: ovládateľné pomocou aplikácie Závesná lampa Discovery, ktorú navrhol Ernesto Gismondi, zakladateľ talianskej osvetľovacej spoločnosti Artemide, srší veľmi moderným šarmom, ktorý spočíva v jeho nenápadnej prítomnosti, ktorú pri vypnutí vyžaruje. Po zapnutí tiež zaboduje inovatívnou funkčnosťou, veľkým svetelným tokom a veľmi harmonickým svetelným obrazom. Discovery, ktorého veľký difúzor z technopolyméru je obklopený hliníkom s povrchovou úpravou v bronzovej farbe, je ideálny pre široké použitie v modernom životnom prostredí. Ak chcete, môžete osvetlenie ovládať aj pomocou tabletu alebo smartfónu. Jednoducho si stiahnite bezplatnú aplikáciu Artemide a môžete vyraziť. – Kompatibilné so iOS a Android – cez bluetooth – s vysokým indexom podania farieb: CRI 90 Tento najpredávanejší výrobok Artemide Discovery vertikálna, bronz máte možnosť nakúpiť bez ťažkostí tu a teraz na našich stránkach v známej sekcii smarthome lustre. Teraz môžete získať nové produkty v spomínanej rubrike za neuveriteľne výhodnú cenu! Treba hľadáte niečo iné, prichystali sme toho pre vás viac. Máme v ponuke však ďalší preverený tovar od značky Artemide. Ich výber nájdete nižšie na tejto stránke pod popisom tohto produktu.

Unikátny a žiadaný produkt Artemide Discovery vertikálna, bronz Ø 140 cm od známeho popredného výrobcu Artemide je možné ľahko získať v aktuálnej ponuke za neuveriteľne nízku cenu. Výhodne za cenu 2 589,90 EUR.