Artemide Discovery, závesná, aplikácia, bronz

Unikátny a obľúbený produkt zoženiete práve tu na webe v populárnej rubrike smarthome lustre! Máme pre vás ostatné výrobky v spomínanej rubrike vo... viac informácií »
Artemide Discovery
Značka: Artemide
1 299,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Unikátny a obľúbený produkt zoženiete práve tu na webe v populárnej rubrike smarthome lustre! Máme pre vás ostatné výrobky v spomínanej rubrike vo...

Unikátny a obľúbený produkt zoženiete práve tu na webe v populárnej rubrike smarthome lustre! Máme pre vás ostatné výrobky v spomínanej rubrike vo výpredajovej akcii!
Aplikáciou ovládateľné LED závesné svetlo Discovery horizontálne S touto LED závesnou lampou od spoločnosti Artemide dosiahnete nielen mimoriadne rozsiahle osvetlenie, ktoré sa dá použiť aj ako adekvátne pracovné svetlo, dá sa tiež ovládať a stmievať cez Bluetooth pomocou aplikácie Artemide , ktorú je možné bezplatne stiahnuť. Kompatibilné so iOS Android a iOS . Harmonicky ladí s akýmkoľvek moderným prostredím. Dizajn pochádza od zakladateľa talianskej svetelnej spoločnosti Artemide Ernesta Gismondiho, významného dizajnéra, ktorý za svoju prácu získal množstvo ocenení a v roku 1994 získal ocenenie Compasso d’Oro za prácu v profesionálnom živote. Artemide sídli v Pregnane Milanese od roku 1960 a svoje vysoko kvalitné dizajnové výrobky predáva v 98 krajinách.

Tento veľmi žiadaný tovar Artemide Discovery, závesná, aplikácia, bronz od spoločnosti s úžasnou reputáciou Artemide môžete pohodlne získať práve dnes navždy výhodne. Aktuálne stojí u nás 1 299,90 EUR.