Artemide Discovery závesná vertikálna bronz Ø100cm

LED závesné svietidlo Discovery s bronzovým tienidlom - vertikálne Závesné LED svetlo Discovery ukazuje svoju úplnú prítomnosť iba vtedy, keď je... viac informácií »
Artemide Discovery závesná vertikálna bronz
Značka: Artemide
1 819,90 EUR
Overiť dostupnosť »
LED závesné svietidlo Discovery s bronzovým tienidlom - vertikálne Závesné LED svetlo Discovery ukazuje svoju úplnú prítomnosť iba vtedy, keď je...

LED závesné svietidlo Discovery s bronzovým tienidlom – vertikálne Závesné LED svetlo Discovery ukazuje svoju úplnú prítomnosť iba vtedy, keď je zapnuté a jasné svetlo zabudovaných LED diód vyžaruje naľavo a napravo od vertikálne zarovnaného tienidla. Veľká plocha plastového difúzora zaisťuje široké šírenie svetla, čo s farebným podaním CRI 90 robí farby v okolí veľmi prirodzenými. Svetelný zdroj, ktorý inovatívne navrhol Ernesto Gismondi, a ktorý je možné použiť v súkromnej obývacej izbe, ako aj v hotelovej hale alebo kancelárii. Ernesto Gismondi založil v roku 1960 v talianskej Pregnane Milanese spoločnosť Artemide , ktorá predáva svoje výrobky v 98 krajinách. Mnohé z ich dizajnových svetiel sa dnes považujú za dizajnové ikony.
V zľave produkt Artemide Discovery závesná vertikálna bronz Ø100cm môžete získať teraz tu na stránkach v populárnej sekcii závesné svietidlá! Teraz kúpite akčné produkty z našej sekcie za výhodnú cenu!

Zľavový kus Artemide Discovery závesná vertikálna bronz Ø100cm od tejto skvelej značky Artemide pohodlne dostanete u nás so zľavou! Práve teraz len za 1 819,90 EUR.