Artemide Eggboard Matrix up/down 80 cm 4000K sivá

Vertikálne závesné svietidlo LED s pohlcovaním zvuku Eggboard Baffle s horným a dolným svetlom Závesné svietidlo Eggboard Baffle vyžaruje svetlo... viac informácií »
Artemide Eggboard Matrix up/down
Značka: Artemide
1 589,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Vertikálne závesné svietidlo LED s pohlcovaním zvuku Eggboard Baffle s horným a dolným svetlom Závesné svietidlo Eggboard Baffle vyžaruje svetlo...

Vertikálne závesné svietidlo LED s pohlcovaním zvuku Eggboard Baffle s horným a dolným svetlom Závesné svietidlo Eggboard Baffle vyžaruje svetlo smerom nahor aj nadol a vytvára tak komplexné osvetlenie okolia a pracovných úloh. Vďaka dobrej regulácii oslnenia (UGR < 19) možno závesné svietidlo použiť aj nad pracovnými stanicami VDU. Korpus v tvare vertikálneho obdĺžnika je navrhnutý s ohľadom na výber materiálu a štruktúru povrchu tak, aby čistil zvukové frekvencie v miestnosti a podporoval tak ideálnu akustiku pri rozhovore. Podľa potreby ho možno ovládať prostredníctvom externých stmievačov DALI alebo cez aplikáciu Artemide (zadarmo pre iOS a Android) pomocou smartfónu alebo tabletu. Vďaka tomu je priečka Eggboard Baffle ideálnou voľbou pre moderné pracovné prostredie, ako sú kancelárie a školiace miestnosti. Striešku s napájacím káblom, ako aj potrebné prvky na ovládanie aplikácie si môžete objednať samostatne prostredníctvom príslušenstva. Koncept série Eggboard pochádza od spoločnosti Progetto CMAmedzinárodne pôsobiaceho združenia mnohých architektov a inžinierov. Svietidlo je vyrobené v najlepšej kvalite talianskym výrobcom Artemide. S filozofiou "Ľudského svetla" sa spoločnosť Artemide zameriava na osvetlenie, ktoré je ideálne pre ľudí - tento princíp je obzvlášť zreteľný v prípade dosky Eggboard.
Tento lacný kus Artemide Eggboard Matrix up/down 80 cm 4000K sivá ide získať práve teraz tu na webe v známej sekcii závesné svietidlá! Teraz môžete kúpiť iné produkty z tejto obľúbenej kategórie ľahko online. Tento výrobca Artemide má v ponuke skvelý tovar

Tento neodolateľný tovar Artemide Eggboard Matrix up/down 80 cm 4000K sivá od značky Artemide môžete dostať v súčasnosti za mimoriadne nízku cenu. Vo skvelej akcii za 1 589,90 EUR.