Artemide Febe stropná LED lampa, holubia, 2700 K

Okrúhle dizajnové stropné svetlo Febe s holubníkovo-sivým rámom Febe je nadčasový svetelný zdroj, ktorý sa svojím guľatým tvarom a šedo-hnedou... viac informácií »
Artemide Febe stropná LED lampa
Značka: Artemide
689,90 EUR
Overiť dostupnosť »
Okrúhle dizajnové stropné svetlo Febe s holubníkovo-sivým rámom Febe je nadčasový svetelný zdroj, ktorý sa svojím guľatým tvarom a šedo-hnedou...

Okrúhle dizajnové stropné svetlo Febe s holubníkovo-sivým rámom Febe je nadčasový svetelný zdroj, ktorý sa svojím guľatým tvarom a šedo-hnedou farbou rámu hodí takmer do každého interiéru. LED stropné svetlo je výtvorom Ernesta Gismondiho, zakladateľa svetoznámeho talianskeho výrobcu svetla Artemide (Taliansko). Zaujme vysokým svetelným tokom, ktorý vďaka opálovému krytu rovnomerne a jemne osvetľuje miestnosť. Ostatné zariaďovacie predmety sú prezentované v celých svojich svetelných diódach, pretože svetlo kvalitných LED diód má veľmi dobrý index podania farieb. – externe stmievateľné (push-dim) Spoločnosť Artemide sa zameriava na dokonalé svetlo s ohľadom na ľudské potreby. Z toho vychádza filozofia „The Human Light“, s ktorou spoločnosť napredovala vo svete osvetlenia. Vzory mnohých svetiel Artemide sa považujú za míľniky a sú vystavené v známych múzeách.
Kvalitný výrobok Artemide Febe stropná LED lampa, holubia, 2700 K môžete získať jednoducho tu u nás umiestnený v rubrike stropné svietidlá. Teraz môžete nájsť ešte ostatné kusy z tejto známej sekcie za úplne najnižšiu cenu. Predný výrobca Artemide vám predstavuje vysoko kvalitné výrobky

Veľmi obľúbený produkt Artemide Febe stropná LED lampa, holubia, 2700 K od výrobcu s dobrým menom Artemide dostanete v našej aktuálnej ponuke za úžasnú cenu! Produkt je v súčasnosti v predaji za 689,90 EUR.