Artemide Itka stolná lampa keramický stojan čierny

LED stolná lampa Itka s keramickou päticou - štýlový doplnkový zdroj svetla LED stolná lampa Itka je ideálna ako štýlový doplnok k modernému... viac informácií »
Artemide Itka stolná lampa keramický stojan
Značka: Artemide
641,90 EUR
Overiť dostupnosť »
LED stolná lampa Itka s keramickou päticou - štýlový doplnkový zdroj svetla LED stolná lampa Itka je ideálna ako štýlový doplnok k modernému...

LED stolná lampa Itka s keramickou päticou – štýlový doplnkový zdroj svetla LED stolná lampa Itka je ideálna ako štýlový doplnok k modernému konceptu osvetlenia. Jeho valcová základňa je vyrobená z keramiky. Na vrchu sedí dekoratívny tieň v tvare šošovky vyrobený z ručne fúkaného bieleho skla. Teplé biele LED diódy sú zabudované do interiéru a ich jemné svetlo svieti tienidlom vo všetkých smeroch bez oslnenia. Neutrálne sfarbenie robí z Itky univerzálne použiteľný ľahký objekt. Sériu Itka navrhol japonský dizajnér Naoto Fukasawa, ktorý navrhuje presné elektronické zariadenia, nábytok a interiérový dizajn pre množstvo známych spoločností. Séria svietidiel Itka bola vytvorená pre talianskeho výrobcu osvetlenia Artemide , ktorý je celosvetovo známy svojimi exkluzívnymi dizajnovými výrobkami a ktorého portfólio sa vyznačuje vynikajúcou kvalitou. Kvalitný produkt Artemide Itka stolná lampa keramický môžete dostať aktuálne tu na našom webe v známej kategórii stolové lampy! Teraz si môžete kúpiť obľúbené produkty z tejto sekcie v zľave. To nie je všetko, prichystali sme toho pre vás viac! Mrknite tiež na viac osvedčených výrobkov od výrobcu Artemide. Výber toho najlepšieho nájdete nižšie pod popisom tohto produktu.

Unikátny a obľúbený produkt Artemide Itka stolná lampa keramický stojan čierny od známej kvalitnej značky Artemide je možné nakúpiť tu teraz práve až neuveriteľne lacno. Produkt nakúpite teraz u nás za 641,90 EUR.